جلسه نیمه سال HCPA ، سخنرانی اصلی را اضافه می کند

رویداد آنلاین برای 24 تا 27 مه 2021 تنظیم شده است.

تام برانا ، مدیر تحریریه21/4/21

انجمن کالاهای تجاری و خانگی (HCPA) دومین سخنران اصلی را به Impact 2021 ، جلسه مجازی میانسال خود ، که به صورت آنلاین 24 تا 27 مه 2021 برگزار می شود ، اضافه کرده است. برای ثبت نام ، اینجا را کلیک کنید.

AB Stoddard یک ویراستار و ستون همکار با سایت خبری سیاسی و گردآورنده نظرسنجی ، RealClearPolitics است. وی به دلیل تخصص خود به عنوان مفسر سیاسی ، مرتباً در کانال فاکس نیوز ، شبکه تجارت فاکس ، سی.ان.ان و MSNBC ظاهر می شود.

استودارد ، غیر حزبی ، به انتخابات و فضای سیاسی روز می پردازد. وی که اغلب با منابع و سیاستمداران از هر راه و راه دیدار می کند ، انگشت خود را روی نبض واشنگتن دی سی گذاشته است ، زیرا او تحلیل های سیاسی و انتخاباتی مفصلی را ارائه می دهد.

او به دکتر ایوان جوزف می پیوندد و از افراد و تیم ها برای به حداکثر رساندن توانایی هایشان الهام می گیرد و مربیان آنها می شود. جوزف ، مربی ، مربی و رهبر برنده جایزه ، کار خود را صرف هدایت تحول فرهنگی ، کمک به مردم در باور خود و ایجاد تیم های منسجم کرده است. او در مورد اعتماد به نفس ، در آغوش گرفتن “شن و ماسه” برای استقامت علی رغم ناکامی ها و هدایت تیم ها به موفقیت صحبت می کند ، و این از درسهایی است که از زندگی در ورزش آموخته است. با توجه به HCPA ، جوزف همیشه پویا و جذاب ، مخاطب را با تجربه ای به یاد ماندنی روبرو می کند که ارزش آن را مدتها پس از پایان ارائه ارزش افزوده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>