جلبک ها به عنوان یک ماده خوراکی وارد جریان اصلی می شوند

علاقه مصرف کنندگان به محصولات قابل هضم گیاهان ، مواد سلامتی و زیبایی پاک سالهاست که جنب و جوش مداوم پیدا می کند اما امسال به دلیل همه گیری همه گیر در جریان اصلی جریان دارد.

کاترین آرنستون ، بنیانگذار و مدیرعامل Energybits ، می گوید: تغییر جهت سلامتی و مراقبت از خود برای ماندن است. وی ادعا می کند که مصرف کنندگان در حال خرید ، اولویت بندی و به طور فعال به دنبال محصولاتی هستند که از نظر گیاهان ، فاقد سم ، ارگانیک ، پایدار و کمترین تعداد مواد تشکیل دهنده باشند.
https://www.youtube.com/watch؟v=gh71OuaTaWo

به گفته آرنستون ، قرص های جلبک راه حل هستند. قرص های جلبک یک ماده تشکیل دهنده دارند ، وگان ، کتو ، رشد پایدار ، غلیظ از نظر غذایی و یک غذای کامل فرآوری نشده هستند. جلبک ها پنجاه سال است که در آسیا رشد می کنند و از نظر علمی اثبات شده است که فواید سلامتی ، زیبایی ، انرژی ، سم زدایی ، تغذیه ، ایمنی و طول عمر را فراهم می کنند. با وجود این ، فواید جلبک ها در خارج از آسیا تقریباً ناشناخته است.

Energybits یکی از اولین شرکت های دارای مارک برتر قرص جلبکی قابل هضم است که در بسته بندی های بصری جذاب به فروش می رسد ، توسط پزشکان و دانشمندان تایید و آزمایشگاه شخص ثالث مورد آزمایش قرار گرفته است. قرص های جلبکی اسپیرولینا و کلرلا این مارک غذایی “کمی از مواد غذایی” ، گیاهی است که شما را بلع ، جویده یا به اسموتی اضافه می کنید تا گرسنگی شما برطرف شود و زیبایی ، سلامتی ، ماندگاری ، انرژی و سیستم ایمنی بدن شما را محافظت یا حفظ و تقویت کند. . همه این کارها به صورت طبیعی ، ایمن ، آسان و پایدار انجام می شود.

آرنستون می گوید که جلبک ها رشد گرم سفید را به عنوان جدیدترین هضم کننده سلامتی / زیبایی مشاهده می کنند و بزرگتر از کلاژن یا CBD هستند.

در ویدیوی بالا بیشتر بیاموزید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>