جزر و مد همه را به #TurnToCold تشویق می کند

P & G’s Tide در حال آغاز یک کار آموزشی جدید برای ماه زمین است که با هدف جلب توجه مصرف کنندگان به حالت پیش فرض گرم یا گرم هنگام لباسشویی و شستن بر روی سرما ، انجام می شود. Tide از همه می خواهد که به جنبش #TurnToCold خود بپیوندند و شستشوی آب سرد را برای همه آمریکایی ها استاندارد قرار دهد.

چرا؟ برای خوب بودن لباس ، کیف پول و سیاره شما. اولاً ، مصرف کنندگان هم در هزینه و هم در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند – تا 90٪ انرژی کمتری مصرف می کنند و با شستن روی سرما به جای گرم ، سالانه 150 دلار در قبض انرژی خود صرفه جویی می کنند.

همچنین ، بیش از 2/3 ردپای آب و هوایی تاید از مرحله استفاده مصرف کننده است که شامل انرژی مورد نیاز برای گرم کردن آب لباسشویی است. تنها بزرگترین تاثیری که می توانیم در اتاق لباسشویی داشته باشیم و وقتی که می خواهیم از سیاره خود محافظت کنیم ، تغییر درجه حرارت شستشو به سرما است.

علاوه بر این ، شستن در هنگام سرما با Tide باعث حفظ نشاط رنگ می شود ، عمر لباس را افزایش می دهد و از جمع شدن آن محافظت می کند. جدیدترین شوینده تاید ، Tide Hygienic Clean 10x Heavy Duty ، با 50٪ قدرت تمیز کننده بیشتر تولید شده و به طور خاص فرموله شده است تا در سرما عملکرد بهتری نسبت به مارک های ارزان قیمت داشته باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=u7xdalpi-b8

با بیش از 25 میلیارد بار خشکشویی هر ساله در ایالات متحده و کانادا ، مأموریت تاید در دهه آینده این است که اطمینان حاصل شود که از هر چهار بار لباس های شسته شده تا سال 2030 بر روی سرما شسته می شوند. شیفت کاری قدرت کاهش 4.25 میلیون نفر را دارد. هر سال متریک (MT) انتشار گازهای گلخانه ای که به منزله حذف حدود یک میلیون اتومبیل از جاده به مدت یک سال است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>