جایزه Azelis Earns ‘Coup De Coeur’ در Cosmetagora 2021

آزلیس ، ارائه دهنده خدمات نوآوری در صنایع شیمیایی ویژه و توزیع مواد غذایی ، برنده جایزه “کودتای کوئر” در Cosmetagora 2021 در پاریس شد. این مسابقه برای همه غرفه داران در نمایشگاه مجازی امسال آزاد است. آزلیس جایزه را برای فرمولاسیون “Time Dilution” ، یک مکعب خامه ای بدون آب و طبیعی دریافت کرد.

این دومین برد تیم مراقبت شخصی Azelis France است که در فرمولاسیون ماسک مغناطیسی D-Tox برنده جایزه طلا در سال 2017 شده است.

“Time Dilution” که در آزمایشگاه مراقبت شخصی در La Défense ، پاریس توسط مدیر آزمایشگاه Sophie Thirion توسعه یافته است ، حاوی بیش از 98٪ از مواد طبیعی و فاقد آب است که به کاربر اجازه می دهد مکعب ها را به صورت عمده ذخیره کند و نیاز به بسته بندی بیش از حد و انتقال آب غیرضروری که به نوبه خود به کاهش اثر کربن محصول کمک می کند.

“Time Dilution” در قالب مکعبی با کاربرد آسان و بدون آب ارائه شده است. کاربر یک مکعب را در یک کاسه مناسب قرار می دهد و مقدار کمی آب بسیار گرم به مکعب اضافه می کند و فرآیند اختلاط را آغاز می کند. مخلوط شدید با کفگیر مکعب را کاملاً حل و محصول را خنک می کند. هرچه آب گرمتر باشد ، کرم حاصل ضخیم تر می شود. پس از مخلوط کردن ، یک کرم سفید و صاف بدست خواهید آورد. هنگامی که در دمای اتاق قرار گرفت ، محصول آماده استفاده است.

هر مکعب با طیف وسیعی از استرهای طبیعی غنی شده است تا راحتی و لطافت را به پوست برساند. از نشاسته برای ایجاد ویسکوزیته و بافت استفاده شده است و افزودن عصاره خشخاش بر پایه روغن باعث بهبود کشش و درخشندگی پوست در هنگام محافظت و مرطوب سازی آن می شود.

الكساندر اسكیبنایوسكی ، مدیر تجارت منطقه ای مراقبت شخصی در آزلیس فرانسه اظهار داشت: “ما مفتخر بودیم كه با ماسك مغناطیسی D-Tox جایزه طلا را در سال 2017 برنده شویم و در سال 2021 مفتخریم كه جایزه دوم را برای این فرمول جدید ابتکاری دریافت می كنیم. . این جایزه ‘Coup de Coeur’ نیاز به تمرکز بر پایداری و نگرانی های زیست محیطی را تأیید می کند ، اما همچنین چقدر مهم است که هنوز هم بافت ها و مزایای ارائه شده این اثر “واو” بسیار مهم را فراهم می کند.

با 16 آزمایشگاه برنامه مراقبت شخصی در سراسر جهان ، تمرکز و فداکاری آزلیس در یک شریک ابتکاری برای تمام مشتریان و مدیران است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>