جانسون و جانسون ضدآفتاب های Neutrogena & Aveeno Aerosol را به یاد می آورند

Johnson & Johnson Consumer Inc. (JJCI) ، پیشرو در بازار محصولات مراقبت از آفتاب ، داوطلبانه همه پنج خط تولید ضد آفتاب آئروسل Neutrogena و Aveeno را به سطح مصرف کننده فراخوانده است. آزمایشات داخلی سطوح پایین بنزن را در برخی از نمونه های محصولات شناسایی کرد.

تنها محصولات ضد آفتاب تحت تأثیر محصولات آئروسل هستند:

بنزن در برخی از نمونه های محصولات تحت تأثیر شناسایی شد. JJCI در حال بررسی علت این مسئله است که محدود به برخی از محصولات ضد آفتاب آئروسل است.

بنزن به عنوان ماده سرطان زای انسان طبقه بندی می شود ، ماده ای که بسته به سطح و میزان قرار گرفتن در معرض ، می تواند به طور بالقوه باعث سرطان شود. بنزن در محیط فراگیر است. انسانها در سراسر جهان روزانه در داخل و خارج از منابع مختلف قرار می گیرند. بنزن با استنشاق ، از طریق پوست و به صورت خوراکی می تواند به درجات مختلف جذب شود.

JJCI خاطرنشان کرد که براساس مدل سازی قرار گرفتن در معرض و چارچوب آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) ، انتظار نمی رود که قرار گرفتن روزانه در معرض بنزن در این محصولات ضد آفتاب آئروسل در سطوح شناسایی شده در آزمایش ما ، منجر به پیامدهای نامطلوب سلامتی شود.

JJCI گفت که به دلیل احتیاط فراوان ، بسیاری از این محصولات ضد آفتاب آئروسل را به خاطر می آورد.

محصولات از طریق کانالهای خرده فروشی متنوعی در سراسر کشور توزیع می شد. JJCI توزیع کنندگان و خرده فروشان خود را از طریق نامه مطلع می کند و در حال بازگرداندن کلیه محصولات فراخوان شده است.

بازار مراقبت از آفتاب سال گذشته شاهد افت فروش بود زیرا بسیاری از برنامه های تعطیلات به دلیل محدودیت های سفر مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 متوقف شده بودند. طبق اطلاعات منابع اطلاعات ، شرکت ، فروش لوسیون و روغن ضد آفتاب در چند ایستگاه فروش ایالات متحده برای 52 هفته منتهی به 27 دسامبر سال 2020 با کاهش 8.7٪ به 1.17 میلیارد دلار رسید و فروش واحد 12.3٪ کاهش داشت.

مصرف کنندگان باید استفاده از این محصولات خاص را متوقف کرده و به طور مناسب آنها را کنار بگذارند. مصرف کنندگان می توانند در مورد س questionsالات یا درخواست بازپرداخت (800-458-1673 800) با مرکز مراقبت از مشتری JJCI 24/7 تماس بگیرند. اگر س anyال ، نگرانی یا مشکلی در رابطه با استفاده از این محصولات ضد آفتاب آئروسل وجود دارد ، مصرف کنندگان باید با پزشک یا ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود تماس بگیرند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>