جانسون و جانسون از انجمن LGBTQIA + پشتیبانی می کند

به گروه های غیر انتفاعی کمک مالی می کند ، رویداد مجازی را میزبانی می کند و محصولات پراید محدود تولید می کند.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر05.28.21

در این ماه غرور ، جانسون و جانسون پشتیبانی خود را از افراد LGBTQIA + با مراقبت با پراید – یک ابتکار 10 ساله و تحت هدایت کارمندان که مبلغ 1.000.000 دلار کمک مالی به افراد غیر انتفاعی LGBTQIA ایجاد کرده است ، ادامه می دهد.

Care With Pride توسط یک تیم داوطلب از کارمندان پشتیبانی می شود تا به شما در بیان تعهد فعال شرکت در زمینه تنوع و فراگیری کمک کند. از سال 2011 ، Care With Pride بیش از 1 میلیون دلار به گروه های غیر انتفاعی LGBTQIA از جمله PFLAG ، پروژه Trevor ، برابری خانواده و طیف گسترده ای از سازمان های دیگر Pride کمک کرده است.

اگرچه بسیاری از رژه ها و رویدادهای پراید قابل فهم است که به تعویق افتاده یا لغو شده اند ، J&J سه شنبه ، 1 ژوئن یک Pride Virtual Kickoff را برگزار می کند. به شرکت بپیوندید و از طریق این پیوند برای ثبت نام در این رویداد ، از ساعت 1 بعد از ظهر EST ، پیش ثبت نام کنید.

J&J همچنین “محصولات محدود پراید پراید” را با مارک های خود ایجاد کرده و بسته های مراقبت از خانواده های LGBTQIA را با مشارکت Family Equality به کار خواهد گرفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>