ثبت نام برای ISSA Show آمریکای شمالی 2021 آغاز می شود

ثبت نام شرکت کنندگان در حال حاضر برای نمایشگاه ISSA North America 2021 باز است ، که به صورت حضوری در مرکز همایش لاس وگاس (LVCC) در لاس وگاس ، 15 تا 18 نوامبر برگزار می شود.

با بیش از 500 غرفه دار و 65 جلسه آموزشی به علاوه ، ISSA Show آمریکای شمالی یک هفته است که کل صنعت حرفه ای نظافت برای آموزش ، شبکه سازی ، فرصت های تجاری برای رشد تجارت و نمایش جدیدترین محصولات و راه حل های نوآورانه گرد هم می آیند.

رویداد امسال در سالن غربی تازه توسعه یافته LVCC برگزار می شود.

لیندسی رابرتز مدیر گروه Informa Markets گفت: “ما از استقبال مخاطبان خود در اولین رویداد حضوری مقیاس بزرگ پس از تقریباً دو سال بسیار هیجان زده هستیم.” “با اهمیت بالا در مورد تمیز کردن و تأثیر مثبت آن بر سلامتی و سلامتی انسان ، تقاضای فروتن شده و هیجان برای نمایشگاه امسال وجود دارد. ما از وفاداری 18 ماه گذشته شرکای خود بسیار سپاسگزاریم ، غرفه داران و حامیان مالی ، و منتظر ارائه یک تجربه باورنکردنی و ایمن هستند. “

همه ثبت نام کنندگان امسال سه گزینه ثبت نام برای استفاده بیشتر از رویداد دارند:

  • All-Access Pass – بهترین ارزش برای تجربه این رویداد – امکان دسترسی به سالن نمایشگاه به علاوه بیش از 65 جلسه آموزش ، رویدادهای شبکه ای فقط برای دعوت ، ناهار و یادگیری ، استقبال خوشامدگویی ، جهت شرکت کنندگان ، بلندگوی افتتاحیه Spotlight ، قدرت Spotlight صفحه و موارد دیگر

  • IEHA All-Access Red Carpet Pass – تمام ویژگی های All-Access Pass ، به علاوه پذیرش خوش آمد گویی IEHA ، ناهار IEHA ، و ناهار جلسه و جوایز عضویت IEHA را فراهم می کند.

  • نشان Expo Only – شامل دسترسی به نمایشگاه ها در ساعات کف نمایش ، 16 تا 18 نوامبر و کلیه فرصت های آموزشی میزبانی شده در طبقه نمایش است.

به مناسبت جشن 2021 ، ISSA Show آمریکای شمالی قیمت های ویژه قبل از ثبت نام را از طریق All-Access Pass تا 1 سپتامبر ارائه می دهد. اعضای ISSA می توانند پاس All-Access را با 180 دلار آمریکا ، IEHA All-Access Carpet Red Pass برای 399 دلار و مجوز Expo Pass.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>