ثبت نام برای کارگاه PCPC با کارشناسان FDA آغاز می شود

در تاریخ 20 تا 21 ژوئیه 2021 ، پنجمین کارگاه آموزشی ساخت خوب (GMP) به صورت مجازی برگزار می شود.

متخصصان کیفیت صنایع آرایشی و بهداشتی و بهداشتی این فرصت را خواهند داشت تا با سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و رهبران کیفیت صنعت درگیر شوند. شرکت کنندگان در مورد روندهای فعلی بازرسی FDA ، ممیزی از راه دور و درخواست سوابق ، دست اول را می شنوند. بینش در مورد چگونگی انجام تحقیق برای برآوردن انتظارات نظارتی بدست آورید. و در مورد تمرکز FDA در موضوعات داغ مانند رسیدگی به شکایات ، نیتروزامین ها ، نظارت بر زنجیره تامین ، یکپارچگی داده ها و موارد دیگر اطلاعات کسب کنید.

این کارگاه دو جلسه نیم روز بعد از ظهر متشکل از یک جلسه عمومی افتتاحیه و پس از چهار جلسه همزمان یک ساعته استراحت خواهد داشت. شرکت کنندگان می توانند در هر جلسه برک آوت شرکت کنند.

ثبت نام اکنون با یک نرخ کاهش یافته برای دسترسی به همه جلسات باز است. گزینه های ثبت نام یک روزه برای کارگاه دو روزه مجازی در دسترس نیست. مشارکت به 100 ثبت نام کننده اول محدود می شود تا گروههای بریدگی را کوچک و محاوره ای نگه دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>