ثبت نام برای اجلاس مجازی PCPC آغاز می شود

اجلاس مجازی PCPC در تاریخ 11 تا 13 مه 2021 برگزار می شود و بهترین ویژگی ها و عناصر برنامه نویسی نشست سالانه PCPC و کنفرانس قانونی و تنظیم کننده را با هم ترکیب می کند.

موضوع این نشست “در آغوش گرفتن آینده زیبایی” با تمرکز بر زیبایی فراگیر ، زیبایی ضروری و زیبایی پایدار است. PCPC در حال کار بر روی یک برنامه نویسی قوی است که بررسی خواهد کرد چگونه Covid-19 چشم انداز صنعت زیبایی را تغییر داده و فرصتی را برای کشف روش های جدید تجارت فراهم کرده است. پتانسیل تنظیم و قانونگذاری جدید فدرال و ایالت ؛ افزایش علاقه به پایداری تعامل با شرکای رسانه ای و تقویت اعتماد به صنعت و پرداختن به تنوع ، عدالت و شمول و معنای آن برای شرکت های زیبایی و مراقبت شخصی.

این رویداد شامل سخنرانی هایی از رهبران صنعت ، میزگردها ، “گزارش واشنگتن” و صفحه تهیه کنندگان خواهد بود.

سه شنبه ، 11 مه ، ساعت 11 صبح EST

از ویلیام پی. لودر ، رئیس اجرایی شرکت Estée Lauder ، از رهبران صنعت بشنوید ، زیرا او بینش خود را با مدیر اجرایی WWD جنی فاین در زمینه رهبری با مقاومت و تأثیرات COVID-19 در شرکت های زیبایی و مراقبت شخصی به اشتراک می گذارد.

چهارشنبه ، 12 مه ، ساعت 11 صبح EST

پاول پولمن ، مدیر عامل اسبق یونیورور ، نماد تجارت جهانی پایدار و هم اکنون یکی از بنیانگذاران و رئیس صندلی Imagine ، در مورد چگونگی و چرایی نیاز شرکت ها به بازی خود در مورد بحران آب و هوا ، عدالت اجتماعی و سایر مسائل مهم بحث خواهد کرد. برای گفتگوی کنار آتش به سرپرستی اندرو وینستون ، بنیانگذار Winston Eco-Strategies و همکار نویسنده با Polman از “Net Positive: How شرکت های شجاع با دادن بیش از آنچه که می گیرند ، رشد می کنند” شرکت کنید تا در پاییز منتشر شود. این دو قهرمان پایداری نوع رهبری لازم برای ایجاد تغییر در سیستم و دلیل حیاتی همکاری را کشف خواهند کرد.

چهارشنبه ، 12 مه ، ساعت 3 بعد از ظهر EST

منظره قانونی و نظارتی همیشه در حال تغییر کالیفرنیا چالش ها و فرصت های بی نظیری را برای شرکت های مراقبت شخصی فراهم می کند. تحولات اخیر تحت پروپوزال 65 ، افشای رایحه و مواد آلرژی زا ، قانون منع مصرف مواد شیمیایی و مقررات VOC تأثیر بسزایی در انجام تجارت در این ایالت و سراسر کشور خواهد داشت. پانلی از کارشناسان شرکت حقوقی بین المللی Greenberg Traurig ، از جمله ویل واگنر و دیپی میلر ، به حاضران راهنمایی عملی جهت استفاده از این قوانین جدید را ارائه می دهند.

پنجشنبه ، 13 مه ، ساعت 11 صبح EST

لیزا سان ، بنیانگذار و مدیرعامل Gravitas و معاون اصلی سابق در پوشاک جهانی ، لباس مد و تجملات مک کینزی ، که به اعتماد به نفس و نوآوری الهام بخش است ، به طور یکپارچه داستان های سفر شخصی خود را با داده ها و بینش های تجربه محور از 11 سال زندگی در مک کینزی و شرکت ترکیب می کند تا مخاطبان را به انتخاب اعتماد به نفس تشویق کنید ، برای مهار “ابرقدرت” خود و استفاده از جاذبه برای پیشرفت شخصی و حرفه ای تلاش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>