تمیز کننده خانگی چند منظوره پایدار ‘فقط آب اضافه کنید’ محصولات تمیز کننده را گسترش می دهد

با هدف از بین بردن پلاستیک یکبار مصرف ، JAWS (Just Add Water System) اکنون هشت پاک کننده غلیظ را در سیستم کارتریج قابل شارژ مجدد خود ارائه می دهد.

تمیز کننده چند منظوره JAWS با رایحه معطر اسطوخودوس افسانه ای برای استفاده در طیف گسترده ای از سطوح سخت ، از جمله فولاد ضد زنگ ، کف های چند لایه ، کاشی و سرامیک ، مبلمان فضای باز ، تجهیزات چمن و باغ و موارد دیگر طراحی شده است.

JAWS با محصولات تمیزکننده مبتنی بر کارتریج خود در بازار ، یک جایگزین پایدار با عملکرد بالا و پایدار را برای بسیاری از محصولات تمیز کننده آماده استفاده در قفسه های فروشگاه امروز ایجاد کرده است. به گفته این شرکت ، پاک کننده های زیادی در بازار وجود دارند که تمرکز آنها بر پایداری و ترکیبات کاملاً طبیعی است ، اما JAWS اطمینان دارد که سیستم پاک کننده و قابل شارژ مجدد و قابل استفاده مجدد آنها JAWS را به گزینه ای آسان برای مصرف کنندگان آگاه به محیط زیست تبدیل کرده است.

مدیر عامل شرکت بروس یاکو با درک جذابیت جهانی برای یک تمیز کننده چند سطحی ، گفت که آخرین پیشنهاد آنها “یک پاک کننده چند منظوره است که برای استفاده ایمن تر ، بدون رگه است و هنوز هم ویژگی های شستشوی فوق العاده ای را که مشتریان JAWS و تمیزکننده های حرفه ای به آنها ارائه داده اند فراهم می کند. انتظار.”

کیت استارتر تمیز کننده چند منظوره JAWS که برای فروش در سایت های jawscleans.com و amazon.com موجود است ، دارای یک بطری خالی ، سم پاش و دو کارتریج است و با قیمت 6.99 دلار به فروش می رسد. علاوه بر این ، مصرف کنندگان می توانند انواع مختلفی از لوازم التحریر از جمله شیشه ، حمام کف ، آشپزخانه ، دوش روزانه و تمیز کننده های ضد عفونی کننده JAWS را با قیمت 6.99 دلار خریداری کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از منزل ، اینجا را کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>