تماشا کنید: نمایشگاه مد اردک ACI 23K دلار برای بنیاد Clean The World جمع می کند

مسابقه خیریه سالانه امسال چرخش خود را به یک رویداد مجازی تغییر داد.

کریستین اسپوزیتو ، مدیر ویرایشگر03.11.21

موسسه نظافت آمریکا (ACI) از طریق یک باند مجازی و نه در آب ، 23000 دلار برای حمایت از بنیاد Clean the World از طریق نمایشگاه مد اردک اجلاس مجازی خود جمع کرد.

این مراسم خیریه سالانه به طور معمول در کنفرانس سالانه انجمن با حضور اردک های لاستیکی که به یک خط پایان استخر می روند ، شخصاً برگزار می شود. اما ACI دنده ها را تغییر داد تا رویداد سالانه را بصورت آنلاین برگزار کند.

ACI و Shell Chemical LP در کنفرانس صنعت ACI از مسابقه سالانه اردک حمایت مالی می کنند. ACI گفت ، امسال 16 شرکت اردک شرکتی را برای رقابت در نمایش مد خریداری کردند.
https://www.youtube.com/watch؟v=4xiP4e5gZPI

ملیسا هاکستاد ، رئیس و مدیرعامل ACI گفت: “ACI ، شرکت های عضو ما و Shell Chemical LP اولویت بالایی را برای برنامه ها و مشارکت هایی دارند که به تأمین زندگی بهتر افراد ، خانواده ها و جوامع کمک می کند.” “به همین دلیل ما مفتخریم که ماموریت و تلاش های Clean World را برجسته و پشتیبانی می کنیم ، به ویژه در حالی که هنوز در حال مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا هستیم.”

Clean the World ، پیشرو در سلامت جهانی که محصولات بهداشتی دور ریخته شده را بازیافت کرده و آنها را در جوامع مضطرب دنیا توزیع می کند ، موسسه خیریه انتخاب مجلل بود.

برنده نمایش مد “Stan E. Tizer، MD” ارسال شده توسط Arylessence بود.

برای مشاهده کامل اجلاس مجازی ، این گزارش را از مدیر تحریریه تام برانا در Happi.com بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>