تسکو کیسه های پلاستیکی را از سفارشات آنلاین حذف می کند

خرده فروش دیگری برای از بین بردن بسته بندی اضافی از محیط حرکت می کند.

تام برانا ، مدیر تحریریه04.04.21

در اقدامی برای از بین بردن بسته بندی اضافی و مواد زائد بسته بندی ، خرده فروش بریتانیایی تسکو انتظار دارد که خریداران کیسه های خود را در آستان خود داشته باشند زیرا خرده فروشان دیگر کیسه های پلاستیکی غیر ضروری یا آسترهای سینی را برای سفارشات آنلاین ارائه نمی دهند. برای اطمینان از ایمنی مشتری در هنگام شیوع ویروس کرونا ، تسکو از کیسه های حامل برای همه سفارشات آنلاین استفاده کرده بود.

این شرکت در بیانیه ای گفت: “ما می دانیم كه بسیاری از شما نگران پلاستیك هستید و از اینكه ما نقش مهمی در كاهش مصرف پلاستیك داریم آگاه هستیم.”

به گفته این شرکت ، در هنگام تسویه حساب آنلاین مشتریان ، آسترهای سینی و کیسه های پلاستیکی غیر ضروری دیگر گزینه ای نخواهند بود. ”

تسکو فقط آخرین خرده فروشی است که به زباله های بسته بندی رسیدگی می کند. در طی همه گیری ، تلاش ها برای کاهش بسته بندی در واقع تسریع شده است. بیشتر شرکت های مراقبت شخصی و مراقبت از منزل در حال همکاری با TerraCycle و سایر شرکت های بازیافت هستند تا میزان مواد بسته بندی را که در جریان زباله ها کاهش می یابد کاهش دهند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>