تست لوازم آرایشی و بهداشتی چین – HAPPI

برای انواع مختلفی از مراقبت های شخصی نیازها کاهش می یابد.

آلی دای ، خبرنگار02.04.21

آزمایش حیوانات در چین سالهاست که یک مسئله داغ است. اما در مورد آزمایش حیوانات اجباری ، آخرین اخبار مربوط به قسمت پیاده سازی است: فرانسه اولین کشور در اتحادیه اروپا است که از این آرامش بهره مند می شود.

اساساً ، شرکت های فرانسوی می توانند صادرات محصولات آرایشی و بهداشتی با استفاده عمومی به چین را بدون آزمایش حیوانات ، توسط برنامه های آنلاین سریع کنترل کنند. این بر اساس آخرین توافق نامه ای است که بین دو کشور امضا شده است.

در واقع آزمایش حیوانات بر روی مواد آرایشی با اجرایی شدن RSAC از اول ژانویه 2021 در چین رو به شل شدن است. به طور خاص ، برای لوازم آرایشی عمومی که به چین وارد می شوند ، معاف است ، به شرطی که تولید کننده سیستم مدیریت کیفیت تولید را که از کشور تایید شده است ، بدست آورد. / منطقه مبدا ، و نتیجه صدور گواهینامه برای تضمین ایمنی محصول کافی است.

با این حال چنین محصولاتی مستثنی نیستند: ادعای کودک / کودک. حاوی ماده جدید ثبت شده / ثبت یا تولید شده توسط هر طرفی که از قبل تحت نظارت نظارتی است. و البته ، برای هر نوع مواد آرایشی مخصوص استفاده ، یعنی رنگ مو ، پرم مو ، محصولات سفید کننده ، محصولات ضد آفتاب ، آزمایش حیوانات هنوز اجباری است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>