ترکیبات نوآورانه مراقبت از پوست که در محصولات آرایشی کشف می شود

گروه لوازم آرایشی برخی از مهیج ترین مواد موجود در بستر جدید Discover خود را کشف کرده است. غرفه داران از سراسر نمایشگاه های بین المللی در کارنامه کامل گروه محصولات آرایشی و بهداشتی از فضای دیجیتال برای نمایش آخرین نوآوری های خود استفاده کرده اند.

مراقبت از پوست در طی همه گیری رونق یافته است زیرا مصرف کنندگان ساعتها وقت صرف تماشای خود در مورد بزرگنمایی کرده اند ، وقت و پول بیشتری برای سرمایه گذاری در برنامه های مراقبت از پوست پیدا کرده اند و همچنین چالش های جدیدی برای مقابله با “maskne” دارند. تغییرات فرهنگی منجر به کاهش استفاده از آرایش شده است ، در حالی که بسیاری از افراد تمرکز خود را بر روی دستیابی به پوستی سالم با یکنواختی با اتخاذ روال های ساده مراقبت از پوست متشکل از مواد چند منظوره دارند. پیش بینی می شود ارزش این بازار 200.25 میلیارد دلار تا سال 2026 باشد و بنابراین جای تعجب نیست که نوآوری های مربوط به مراقبت از پوست باعث جلب توجه افرادی شود که به دنبال جدیدترین محصولات کشف شده در محصولات آرایشی هستند.

پیری پوست همیشه یکی از نگرانی های اساسی مصرف کننده بوده است ، موضوعی که توسط طیف جدید پالی بیوتیک خالص Kalichem به آن پرداخته شده است. این پستی بیوتیک ها که از طریق فرایند تخمیر زیستی اختراع شده بدست می آیند ، به دلیل سازگاری با تمام مواد نگهدارنده مورد استفاده در مواد آرایشی ، پتانسیل تبدیل شدن به مورد بعدی را برای فرمولاتورها دارند. آزمایشات in vivo و in vitro توانایی ضد پیری محدوده همراه با بهبود سد skin پوستی و کاهش التهاب روی پوست و بافتها را نشان می دهد.

مواد سازنده فعال Clariant همچنین با ترکیبات خود Celyscence ، یک محصول مراقبت از پوست که امکان پیری سالم پوست را با القاop آپوپتوز در سلولهای پیر ایجاد می کند ، مورد توجه قرار گرفتند.

همانطور که همه فرمول های آرایشی می دانند ، کاهش علائم پیری همچنان عامل مهمی است که باید هنگام تولید محصولات جدید مورد توجه قرار گیرد. بازدیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی Discover در مورد Solbrol FFA Plus از LANXESS Distribution ، یک محلول آبی از اسیدهای میوه طبیعی و فنیل پروپانول که کاملاً از مواد تجدید پذیر و فاقد GMO تشکیل شده است ، اطلاعات بیشتری کسب کرده اند. محتوای بالای آن در اسیدهای آلفا هیدروکسی به صاف کردن خطوط ریز و چین و چروک های سطح ، بهبود بافت و رنگ پوست ، رفع انسداد و تمیز کردن منافذ پوست و بهبود وضعیت عمومی پوست کمک می کند.

علاوه بر این ، بسیاری از مصرف کنندگان در حال حاضر مراقبت از پوست سر را به عنوان یک برنامه معمول برای مراقبت از پوست خود می دانند. انتظار می رود که این عرصه به طرز خارق العاده ای رشد کند و در بزرگترین روند زیبایی فوربس در سال 2021 ذکر شده است. در نتیجه ، جای تعجب نیست که موادی مانند BioSKN جدید ALGAKTIV برای پوست سر ، که بهترین غذای فوق العاده برای تجدید پوست سر را فراهم می کند ، بارها توسط کاربران پلت فرم اثر پری بیوتیک آن میکروبیوم پوست سر را حفظ می کند و اطمینان حاصل می کند که متعادل باقی می ماند و در نتیجه باعث آرامش و آرام شدن پوست و رشد موهای سالم می شود.

به همین ترتیب ، CutiBiome CLR یک مجموعه هم افزایی از عصاره های لیپوفیلی مانوکا ، فلفل سیاه و ماگنولیا است که میکروبیوتای سالم پوست را برای کاهش شوره سر و چربی پوست سر ، حساسیت و خارش آن تقویت می کند.

کتی لاپورت ، مدیر نمونه کارها در نمایشگاه های Reed ، در مورد نوآوری های محبوب در کشف لوازم آرایشی ، گفت: “ما بسیار خوشحال هستیم که شاهد هستیم موفقیت کشف شده در محصولات آرایشی و بهداشتی تاکنون چقدر موفق بوده است. در حالی که جهان تا حد زیادی آنلاین است ، بسیار خوب است که غرفه داران ما نوآوری های خود را به صورت واقعی به نمایش می گذارند و صدها تولید کننده و متخصص تحقیق و توسعه به طور فعال در حال مرور آخرین نسخه ها هستند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>