تحقیق Zurko تور مجازی آزمایشگاه تست لوازم آرایشی را ارائه می دهد

Zurko Research وب سایت خود ، www.zurkoresearch.com را کاملاً اصلاح کرده و مطالب و ویژگی های جدیدی به آن اضافه کرده است. تازگی اصلی ، امکان گشت و گذار مجازی در آزمایشگاه آزمایشات بالینی in vivo آن است. بازدیدکنندگان وب سایت پس از انتقال به امکانات جدید در اوایل سال جاری ، اکنون می توانند در مورد تجهیزات مورد استفاده برای انجام مطالعات ایمنی ، کارایی و SPF اطلاعات بیشتری کسب کنند. کاربران عینک واقعیت مجازی حتی می توانند بازدید را به صورت اول شخص انجام دهند.

محتوای سایر زمینه های فعالیت Zurko Research نیز در این نسخه وب سایت جدید گسترش یافته است. حوزه لوازم آرایشی ، جدیدترین و ابتکاری ترین ادعاها را ، هم در داخل بدن و هم در شرایط in vitro / ex vivo گرد هم می آورد. محتوای تجهیزات پزشکی ، استراتژی تنظیم مقررات و مناطق زیست کش اکنون شامل تمام خدماتی است که Zurko Research می تواند به مشتریان خود ارائه دهد.

علاوه بر این ، وب سایت جدید همچنین شامل اطلاعاتی در مورد نحوه درخواست موقعیت شغلی در شرکت و نحوه عضویت در پایگاه داده هیئت مدیره آن است. در حال حاضر ، زورکو بیش از 7000 داوطلب ثبت نام در هیئت مدیره دارد که در ازای شرکت در آزمایشات بالینی ، پاداش مالی و دسترسی به محصولات جدید قبل از تجاری شدن دریافت می کنند.

Zurko Research با بیش از 16 سال تجربه ، متخصص CRO در اروپا است در داخل بدن، درونکشتگاهی و ex vivo آزمایش ، و همچنین خدمات مشاوره ای استراتژی نظارتی. در حال حاضر ، این شرکت بیش از 7000 مطالعه بالینی در سال انجام می دهد و در 29 کشور جهان مشتری دارد. همچنین دارای گواهینامه های مختلف ، مانند استانداردهای UNE-EN-ISO 9001 ، UNE-EN IEC / ISO 17025 و CIR است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>