تحقیقات جدید L’Oréal در مورد مزایای سرامیدها در محافظت در برابر اشعه ماورا UV بنفش و مراقبت از پوست

با توجه به بینش های منتشر شده توسط مجله بررسی شده توسط مجله Drugs in Dermatology (JDD) ، تحت عنوان “اثر فرمولاسیون حاوی سرامید در تغییرات مانع سطح پوست ناشی از اشعه ماورا care بنفش” ، یک رژیم مراقبت از پوست شامل یک مرطوب کننده و ضد آفتاب است. فرمول شده با سرامیدها می تواند به محافظت در برابر آسیب مانع پوستی ناشی از اشعه ماورا بنفش کمک کند و به طور کلی سلامت مانع پوست را در برابر قرار گرفتن در معرض آفتاب مزمن بهبود بخشد.

مانع پوست وظیفه فیلتر کردن 60-70٪ از اشعه UVB را بر عهده دارد. یکی از اجزای مهم سد پوستی سرامیدها هستند که 50٪ از لیپیدهای موجود در سد پوست را تشکیل می دهند.

مطالعه بالینی با استفاده از دوز UV معادل حدود دو ساعت قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش در طی یک روز آفتابی ژوئیه در شهر نیویورک ، تأثیر قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا UV بنفش را بر روی سد پوست ارزیابی کرد.

نویسندگان – دکتر Hawasatu Dumbuya ، PhD دکتر شی یان ، دکتر Ying Chen ، دکتر Janet Wangari-Olivero ، دکتر Stephen Lynch ، دکتر پاتریشیا Brieva ، دکتر Qian Zheng دکتر ، دکتر Charbel Bouez – از L’Oréal Research and Innovation ، Clark ، نیجریه

L’Oréal دارای مارک CeraVe است ، یک مارک تجاری گسترده که با متخصصان پوست همکاری می کند تا فرمول های خود را تولید کند.

این تیم مناطق آزمایشی زیر را ارزیابی کرد: 1) پوست غیر اشعه ماورا بنفش درمان نشده ، 2) پوست درمان نشده ، در معرض اشعه ماورا بنفش و 3) پوست در معرض اشعه ماورا بنفش ، پوستی که با کرم ضد آفتاب حاوی سرامید و مرطوب کننده CeraVe تحت درمان قرار گرفته است. این مطالعه نشان داد که سلولهای مانع پوستی از منطقه تحت درمان با اشعه ماورا بنفش به میزان قابل توجهی آسیب دیده اند. با این حال ، سلول های مانع پوستی از پوست در معرض اشعه ماورا بنفش که با ضد آفتاب حاوی سرامید و مرطوب کننده محافظت می شوند ، محافظت شده و سلول های مانع پوستی را که در معرض UV قرار نگرفته بودند تقلید می کنند – این امر اهمیت یک روال مراقبت از پوست حاوی سرامید را نشان می دهد.

یافته های این مطالعه بالینی ، مزایای محصولات مراقبت از اسکی حاوی سرامید را در کمک به محافظت در برابر آسیب موانع پوستی ناشی از اشعه ماورا بنفش تقویت می کند ، که ممکن است به شرایط پوستی آسیب دیده مانند اگزما کمک کند. با این حال ، اکثر آمریکایی ها هنوز از مزایای اساسی این ماده آگاه نیستند ، زیرا 94٪ از افراد مورد بررسی در سال گذشته به دنبال سرامیدها در مواد مراقبت از پوست خود نبوده اند.

علاوه بر این ، مصرف کنندگان در مورد محافظت از پوست در برابر آفتاب کوتاهی می کنند و CeraVe ادعا می کند که نیاز به آموزش بیشتر در مورد این موضوع وجود دارد.

بر اساس نتایج حاصل از نظرسنجی CeraVe که توسط OnePoll در میان 2000 بزرگسال آمریکایی انجام شده است ، 56٪ از مردم می گویند که در طول سال گذشته از سلامت بیشتری برخوردار شده اند ، اما تنها 29٪ می گویند که تلاش بیشتری برای مراقبت از پوست خود انجام داده اند. علاوه بر این ، 96 درصد خیره کننده اعتراف می کنند که روزانه ضد آفتاب نمی پوشند.

تام آلیسون گفت: “ما به عنوان پیشرو در مراقبت از پوست درمانی ، در CeraVe متعهد هستیم که با درک متخصصان پوست کار کنیم تا مانع پوست را بهتر درک کنیم و فرمول های موثری با ترکیبات مهم برای پوست سالم مانند سرامیدها تولید کنیم که محلول های درمانی برای تمام نیازهای پوست ارائه می دهند.” ، SVP و رئیس جهانی بازاریابی حرفه ای در CeraVe. “ما افتخار می کنیم که بخشی از تیم تحقیق و نوآوری L’Oréal هستیم که همچنان صنعت را در پیشرفت های علمی هدایت می کند که با ارائه مراقبت از پوست درمانی ایمن و موثر به بهبود نتایج بیمار کمک می کند.”

از نظرسنجی شده ، اکثر مصرف کنندگان (64٪) اظهار داشتند که آرزو دارند کرم ضد آفتاب آنها از مزایای مراقبت از پوست برخوردار باشد.

مارک L’Oréal با محصولات مانند CeraVe Hydrating Mineral Sunscreen SPF 30 Sheer Tint نام تجاری خود را گسترش داده است که ترکیبات مهم مواد سرامیدها را با یک فرمول کاملاً ملایم و طیف گسترده ای که با متخصصان پوست تهیه شده است ، ترکیب می کند.

علاوه بر ضد آفتاب و مرطوب کننده ها ، CeraVe انواع محصولات پوستی تولید شده توسط متخصص پوست را ارائه می دهد که حاوی سرامیدهای 1 ، 3 و 6-II هستند ، که برای ترمیم و حفظ سد طبیعی پوست ضروری هستند.

محصولات CeraVe از فناوری Multi Vesicular Emulsion (MVE) اختراع شده استفاده می کنند ، که در طی 24 ساعت مواد اصلی را در پوست آزاد می کند و به آنها اجازه می دهد تا برای ترمیم ، بازیابی و حفظ سد طبیعی پوست در پوست جذب شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>