تایلر وایتهد مدیر عامل اربن است

Arbonne PBC ، بخشی از Group Rocher ، تایلر وایتهد را به عنوان مدیر عامل انتخاب کرده است. وایتهد با داشتن سابقه ثابت و وسعت تجربه مشاوره و مربیگری به مشتریان و تیم ها و ایجاد تغییرات تحول در صنعت فروش مستقیم ، به آربون خواهد پیوست.

وایتهد 18 سال گذشته را در زمینه مراقبت شخصی ، فضای تغذیه ای و مکمل های غذایی در صنعت فروش مستقیم گذرانده است. پیش از این وی وكیل مشاغل خصوصی بود كه در زمینه اوراق بهادار ، ادغام و ادغام و امور مالی در صنایع بسیار تحت نظارت تخصص داشت. تجربه اخیر شرکت وی شامل نقش های اجرایی به عنوان رئیس جمهور ، منطقه غرب در Nu Skin Enterprises ، Inc. نظارت بر پروژه های جهانی استراتژیک و فروش و عملیات در 36 کشور ، معاون فروش و عملیات Americas و VP و مشاوران عمومی بود. وی به عنوان عضو هیئت مدیره در انجمن فروش مستقیم (DSA) ، شورای تغذیه مسئولانه (CRN) و اتحاد بین المللی انجمن های مکمل های غذایی (IADSA) همراه با سمت های هیئت مدیره برای تعدادی از شرکت ها و سازمان های جامعه در سراسر کشور فعال بوده است. شغل او.

وایتهد در نقش جدید خود به عنوان مدیرعامل ، به تلاش های دیجیتالی و جهانی گسترش آربون ادامه خواهد داد و دیدگاه استراتژیک خود را برای ارتقا the برند آربون و گسترش فرصت مشاوران مستقل از طریق مدل تجاری و نوآوری در محصول ، تمرکز بیشتر بر تجربه مشتری و تسریع تجارت اجتماعی اضافه خواهد کرد. . آربون گفت ، وایتهد توانایی خود را برای هدایت با لنگر انداختن مداوم در فرهنگ توانمندسازی انسانی ، شفافیت و تیم های متمرکز بر اجرای چابک در محیط های تجاری که به سرعت در حال تحول است ، رهبری می کند.

وایتهد ، مدیر عامل اربن گفت: “من فرصت خوبی برای هدایت شرکت به مرزهای جدید می بینم.” “من مشتاقانه منتظر آن چالش هستم و امروز با آربون و آینده ای باورنکردنی در انتظار پتانسیل عظیم هستم. من اطمینان دارم که با تیم با استعداد آربون موفق خواهیم شد و به ماموریت خود برای کمک به شکوفایی بیشتر افراد به روش سالم و پایدار دست خواهیم یافت. “

وایتهد دکترای جوریس خود را از دانشگاه ویلامت و کارشناسی علوم سیاسی را از دانشگاه ایالتی آیداهو دریافت کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>