تأثیرگذار رسانه های اجتماعی جولی ساریانا خط لاک ناخن Vegan را راه اندازی می کند

جولی ساریانا ، تأثیرگذار مد و سبک زندگی در لس آنجلس پشت صداقت جولز در اینستاگرام ، با راه اندازی نام تجاری جدید خود ، Color Dept ، وارد صنعت زیبایی می شود. خط لاک ناخن.

مجموعه جدیدی از Color Dept. چهار بار در سال کاهش می یابد و هر نسخه با یک داستان فصلی و روند رو به جلو هدایت می شود که جای خود را به مجموعه ای پر جنب و جوش می دهد. مطابق با زیبایی مد روز جولی ، این خط لاک ناخن چشم نفیس او را برای طراحی با یک پیام بازیگو و مثبت ادغام می کند.

“من شروع به کار خود در صنعت زیبایی کردم ، من می خواستم یک خط لاک ناخن ایجاد کنم که تمام جنسیت ها ، نژادها از همه اقشار را تکمیل کند ، به همین دلیل Color Dept. همچنین از هر یک از تفاوت ها و فردیت های منحصر به فرد ما تجلیل می شود. ” “من نمی توانم افتخار بیشتری برای راه اندازی اولین مجموعه خود ، بخش 1 داشته باشم ، و امیدوارم که همه از لاک های رویایی ، الهام بخش و غیر سمی ناخن های گیاهی ما لذت ببرند.”

با قیمت 10 دلار در هر بطری 14.8 میلی لیتر یا 60 دلار برای مجموعه کامل ، بخش 1 شامل مربای توت فرنگی (صورتی) ، سود انگور (بنفش) ، هیدراته (آبی) ، فشار صبح (نارنجی) ، آب کیوی (سبز روشن) ، Avo Guac (سبز تیره) ، و آب نارگیل (سفید).

همچنین ، پوشش برتر (واضح) ، پوشش گیاهی ، درخشش بالا ، پوشش فوق العاده بلند و بلند در مجموعه Dept. 1 موجود است.

مجموعه کامل هم اکنون برای خرید در وب سایت Color Dept موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>