بیولاژ از نرم کننده های مو ColorBalm با مزایای رنگ مو رونمایی می کند

Biolage ، پیشرو در زمینه حرفه ای مراقبت از مو ، ColorBalm ، یک سری جدید از نرم کننده های گیاهی ، رسوب دهنده رنگ در هفت سایه ، از طبیعی تا پررنگ را معرفی کرده است.

Biolage ColorBalm Line جدید شامل شش حالت دهنده مختلف رسوب دهنده رنگ است ، به علاوه یک سایه روشن که می تواند با هر سایه دیگری برای امکانات بی نهایت مخلوط شود. ColorBalm Line به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا به راحتی موهای خود را بدون خطر آسیب رساندن ، تازه سازی و حالت دهی کنند – و به متخصصان این امکان را می دهد که سایه های سفارشی را برای نگهداری از خانه در اختیار مشتریان قرار دهند.

سانی بروک ، سفیر جهانی و سبک مشهور Biolage گفت: “ColorBalm Line برای افراد حرفه ای و مصرف کنندگان واقعاً نوآورانه است.” “بیشتر محصولات رسوب دهنده رنگ در بازار تمایل به خشکی و شکنندگی مو دارند ، بنابراین مصرف کننده مجبور است بین حفظ رنگ و محافظت از یکپارچگی موهای خود یکی را انتخاب کند. Biolage ColorBalm اولین درمان در خانه و رسوب رنگ من است. استفاده شده است که مزایای شدید نرم کنندگی را فراهم می کند در حالی که مو را در یک محلول رنگی بدون آسیب و آسان تغذیه می کند. “

فقط در عرض پنج دقیقه ، فرمول وگان ، فاقد پارابن و روغن معدنی باعث آبرسانی و درخشندگی می شود و موها را 10 برابر نرم تر می کند.

این مجموعه برای کار در تمام سطوح مو ساخته شده است و برای انواع مختلف مو – از صاف و ریز تا درشت و ضخیم مناسب است.

مونیا تحیری ، معاون ارشد رئیس Biolage ، اظهار داشت: “موهای نرم شده و کاملاً مغذی همیشه یک ارزش اصلی در DNA Biolage بوده است ، بنابراین هنگام ایجاد ColorBalm ضروری است که این فرمول به آن مقادیر وفادار بماند.” “ما خوشحالیم که محصولی را به اشتراک می گذاریم که به شما امکان می دهد از آن لذت ببرید و سایه های مختلف را کشف کنید ، در حالی که موها را لمس ، حالت دهنده و سالم به نظر می رسانید – و ما آرایشگران را به بازی با تمام سایه های مختلف و امکانات بی نهایت تشویق می کنیم.”

Biolage ColorBalm از اول ماه مه در سالن ها و فروشگاه ها در دسترس خواهد بود و هر سایه با قیمت 27 دلار به فروش می رسد. همانطور که در هاپی گزارش شده است ، این شرکت در سال های گذشته رنگ موی گیاهی را پخش کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد تولید رنگ مو ، نسخه Happi در مه 2021 را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>