بین بیشترین سهام را در صابون ساز خریداری می کند

شرکت سرمایه خصوصی Bain Capital اکثریت سهام Hand in Hand را کسب کرده است که به عنوان یک مارک مراقبت شخصی “هدف محور” معرفی می شود. شرایط معامله اعلام نشده است. باین دست خود را از طریق بخش Bain Capital Double Impact خریداری کرد ، که برای ایجاد شرکت هایی طراحی شده است که هم بازده مالی رقابتی دارند و هم کالاهای اجتماعی و زیست محیطی قابل توجه و قابل اندازه گیری. طبق گفته این شرکت ، Bain Capital Double Impact با سه شرکت با سه موضوع بهداشت و سلامت ، آموزش و پرورش و توسعه نیروی کار و پایداری برای ایجاد ارزش بلند مدت و تأثیر معنادار اجتماعی در مقیاس شریک است.

دست در دست در سال 2011 توسط تیم همسر بیل گلاب و کورتنی اپل تاسیس شد و از یک برنامه Give Back استفاده می کند که هدف آن نجات جان افراد از طریق دسترسی به بهداشت بهداشتی و آب تمیز است. دست به دست برای هر محصول خریداری شده ، یک صابون و آب تمیز به کودک نیازمند خود اهدا می کند. طی 10 سال گذشته ، این شرکت بیش از 13 میلیون بشکه صابون اهدا کرده و هزاران نفر به آب تمیز دسترسی داشته اند. دست در دست همچنین یک موقعیت پیشرو در مورد پایداری را شامل می شود که شامل یک تعهد منحصر به فرد ، پیشرو در صنعت و نمونه کارها در ساخت فقط محصولات بدون روغن نخل و آموزش مصرف کنندگان در مورد اثرات مخرب زیست محیطی و نقض حقوق بشر در صنعت روغن نخل است. .

مدیرعامل Hand in Hand Glaab گفت: “من و کورتنی با اشتیاق قلبی این تجارت را شروع کردیم تا دنیا را با محصولات و مدل تجاری بشردوستانه خود به یک مکان تمیزتر و بهتر تبدیل کنیم.” “دست در دست با مصرف کنندگان طنین انداز می شود زیرا ما همچنان محصولات محصولی با محیط زیست ، گیاهخواران و گیاهان بدون خشونت و روغن نخل را که به خوبی کار می کنند ، کنترل می کنیم. و در این روند دنیا را کمی بهتر کنید. ما از همکاری با Bain Capital Double Impact که از ماموریت و فداکاری ما نسبت به سهامداران جهانی ما پشتیبانی می کند و همچنین تأثیرات عمیق از طریق مدل کسب و کار ما پشتیبانی می کند ، بسیار خوشحالیم.

محصولات دست در دست شامل صابون تکه ای ، صابون مایع دست ، ضدعفونی کننده دست ، شستشوی بدن ، اسکراب قند و لوسیون است. این شرکت با استفاده از بسته بندی آلومینیوم برای محصولات صابونی دستی مایع خود ، قصد دارد این رویکرد بسیار پایدار را به سایر دسته ها گسترش دهد. محصولات دست در دست از طریق خرده فروشان منتخب از جمله Whole Foods Market ، Wegmans ، Walmart ، Target ، Fresh Thyme ، CVS و وب سایت شرکت به فروش می رسد.

“دست در دست” یک مارک معتبر و مبتنی بر بنیانگذار است که متعهد به رهبری صنعت ، نوآوری در پایداری و پتانسیل ایجاد اختلال در صنعت مراقبت شخصی است. همانطور که توسط تمایل خارق العاده مصرف کنندگان و حمایت قوی خرده فروشان اثبات می شود ، این شرکت موفقیت تأیید می کند که اولویت بندی اصول مبتنی بر مأموریت و پایداری می تواند رشد شتابان را ایجاد کند “،” سیسیلیا چائو ، مدیر عامل Bain Capital Double Impact گفت. “این سرمایه گذاری فرصتی برای ایجاد آگاهی و گسترش توزیع کانال و دسته بندی محصولات است زیرا ما به دنبال بهبود دسترسی به محصولات مراقبت شخصی شخصی بهتر ، پایدار و مقرون به صرفه هستیم که تأثیر واقعی دارند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>