بنیاد عطر فینالیست های جوایز 2021 را اعلام می کند

بنیاد عطر (TFF) از طریق وبینار مجازی ، با بیش از 1000 بیننده در سراسر جهان ، فینالیست های جوایز 2021 را اعلام کرد.

میزبان این وبینار ماریو لوپز ، دو بار برنده جایزه امی ، سرگرم کننده ، بازیگر ، تهیه کننده و مجری برنامه “دسترسی هالیوود” NBC بود.

بنیاد عطر همچنین نشان افتخارات 2021 را برای عطر سازهای یک عمر دستاورد و تالار مشاهیر اعلام کرد. TFF از کالیس بکر ، معاون عطرساز رئیس جمهور و مدیر دانشکده عطرسازی Givaudan با جایزه عطر ساز یک عمر موفقیت قدردانی خواهد کرد. و فیلیپ بناسین ، رئیس و مدیر عامل شرکت Interparfums ، با جایزه تالار مشاهیر در جوایز 2021 در 10 ژوئن.

“ما به نمایندگی از همه ما در بنیاد عطر و در جامعه عطر ، به برگزیدگان جوایز TFF تبریک می گوییم. جهان از بسیاری جهات به چالش کشیده شده است ، بنابراین ما سپاسگزاریم که امروز توانستیم با هم متحد شده و خلاقیت و دستاوردهای رایحه را بشناسیم و جشن بگیریم. ما برای همه نامزدها و همچنین کسانی که به عنوان فینالیست های جوایز TFF به این تمایز مهم رسیده اند ، ارزش قائل هستیم. ما مشتاقانه منتظر ارائه یک رویداد مجازی ، جذاب و هیجان انگیز در 10 ژوئن هستیم و به زودی موارد دیگر را در آن به اشتراک خواهیم گذاشت. ”گفت لیندا جی لوی ، رئیس بنیاد عطر.

برای مشاهده نامزدهای نهایی 2021 ، به وب سایت TFF مراجعه کنید. برندگان هر یک از این دسته ها در تاریخ 10 ژوئن 2021 از طریق وبینار مجازی اعلام می شود که برای همه رایگان خواهد بود. ثبت نام در چند هفته برای جوایز TFF 2021 آغاز خواهد شد. رأی گیری برای Consumer Choice در ماه مه آغاز می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>