بطری های شامپو و تهویه مطبوع Moroccanoil برای انتقال به 50٪ PCR

Moroccanoil با همکاری Oceana ، سازمان حمایت از اقیانوس ها ، همکاری کرده است. برای جشن گرفتن آغاز این مشارکت ، در تاریخ 8 ژوئن (روز جهانی اقیانوس ها) ، 100٪ از خالص درآمد حاصل از Moroccanoil.com قرار بود به سازمان اهدا شود.

دکتر کتی متیوس ، دانشمند ارشد اقیانوسا گفت: “ما از Moroccanoil به خاطر حمایت از مبارزات سیاسی اوسیانا برای بازیابی اقیانوس های جهان سپاسگزاریم.”

در ژوئیه 2022 ، مراکش به استفاده از 50٪ پلاستیک بازیافت شده پس از مصرف در بطری ها برای همه شامپوها و نرم کننده ها روی می آورد. این ترکیب با پلاستیک بازیافتی پس از مصرف که قبلاً در بسته بندی سایر محصولات Moroccanoil استفاده شده است ، باعث کاهش بیش از 500 تن مصرف پلاستیک بکر در سراسر مارک تجاری طی 5 سال آینده خواهد شد.

“من که در ساحل اقیانوس آرام بزرگ شده ام ، به من الهام شد که در مورد راههایی که می تواند تأثیر مثبتی داشته باشم هم از نظر شخصی و هم از نظر شغلی به خودم آموزش می دهم. من بسیار خوش شانس هستم که از طریق مارک Moroccanoil یک پلت فرم دارم ، و وظیفه خود را برای استفاده احساس می کنم آن را برای آموزش ، الهام بخشیدن و ایجاد تغییر ایجاد می کند “. کارمن تال ، بنیانگذار مراکش ، گفت. “ما به عنوان یک مارک تجاری تشخیص می دهیم که کارهای زیادی برای انجام دادن داریم ، و متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم که وظیفه خود را انجام می دهیم زیرا فعالانه به دنبال راه هایی هستیم که بتوانیم در تمام جنبه های تجاری پایدارتر شویم و به این جنبش جهانی برای صرفه جویی کمک کنیم. سیاره ما.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>