بسته فدرال ملیسا نیبس را به عنوان مدیر ارشد بازرگانی منصوب می کند

شرکت فدرال پکیج شبکه ، یک تولید کننده کانتینر داخلی و یک شریک تولید با ارزش افزوده کامل ، از ملیسا نیبس به عنوان مدیر ارشد بازرگانی نام برد.

Niebes بر تجارت و بازاریابی تولید کننده نظارت خواهد کرد ، از جمله محصولات جدید Eco Smart ، پلاستیک زمین دوستانه که به طبیعت باز می گردد. در این نقش ، او به اجرا و پیشبرد استراتژی های بازاریابی محصول و بسته بندی فدرال کمک خواهد کرد ، که با محوریت ارائه راه حل های کلی برای فرموله کردن ، طراحی ، پر کردن و بسته بندی برای صنعت مراقبت شخصی در جهان است. نیبز در 26 آوریل 2021 به این شرکت پیوست و گزارش خود را به استیو داکلیوس ، رئیس فدرال پکیج ارائه خواهد داد.

داکلیوس گفت: “ملیسا طیف گسترده ای از تجربه و شهرت زیادی در زمینه فروش و موفقیت در بازاریابی به ارمغان می آورد.” “مصرف کنندگان خواستار بسته بندی پایدارتر هستند و بسته جدید ظروف Eco Smart ما به مشتریان برند ما کمک می کند تا با بهترین راه حل بسته بندی پایان عمر این خواسته ها را برآورده کنند. توانایی ملیسا در ساده سازی پیام Eco Smart ، تجارت ما را تقویت کرده و تعهد ما را برای کمک به مشتریان در دستیابی به اهداف پایداری خود ارتقا می بخشد. “

نیبس اظهار داشت: “من یک دوست دیرینه زیبایی و مراقبت شخصی هستم.” “من از پیوستن به بسته فدرال بسیار هیجان زده هستم و مشتاقانه منتظر همکاری با این تیم باورنکردنی از رهبران برای ارائه به مشتریان خود Eco Smart هستیم ، گزینه پایداری م sustainثرتر که کاملا با FDA سازگار است و در ایالات متحده ساخته شده است.”

Niebes با بیش از یک دهه تجربه بازاریابی و فروش در دسته های زیبایی و مراقبت های شخصی ، به فدرال پکیج می پیوندد. پیش از این ، وی به عنوان معاون فروش در Reckitt Benckiser و معاون رئیس بازاریابی مشتری در L’Oréal ایالات متحده فعالیت می کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>