برگ + اشمیت برنده جایزه نوآوری BSB برای بهترین ماده اولیه طبیعی است

Berg + Schmidt ، متخصص مواد اولیه کاربردی ، به دلیل ترکیبات فیبر گیاهی BergaMuls ET 1 ، در گروه محصولات “محصولات طبیعی / مواد اولیه – بخش دریافت کنندگان ، جایزه 1 مکان در نوزدهمین جایزه BSB Innovation Award را به خود اختصاص داد. محافظت ، تسکین دهنده پوست.

این ماده تشکیل دهنده بتا گلوکان و پکتین ، یک ماده نرم کننده و مرطوب کننده مرطوب کننده است که فرمولاسیون بسیار کارآمد برای کرم ها ، ماسک ها و لوسیون ها را امکان پذیر می کند. با تشکر از Cosmos و همچنین تأیید Natrue و چرخه حیات پایدار ، این ماده برای محصولات آرایشی طبیعی چند وجهی و گیاهخوار مناسب است و اجازه می دهد تا یک برچسب تمیز اعلام شود.

BergaMuls ET 1 از میوه های تجدید پذیر و الیاف غلات تولید می شود ، بنابراین کاملاً طبیعی است. پردازش پودر ریز به رنگ عاج به راحتی به صورت یک مستقل یا مشترک امولسیفایر پایدار انجام می شود. این مقاومت پیشرفته در برابر نیروهای برشی ، خواص اتصال دهنده آب خوب و سازگار با تمام قطبیت های روغن در یک بازه وسیع PH از 4-9 است.

بسته به اندازه فاز روغن ، بهترین بازده زمانی بدست می آید که در سطحی بین 5/1 تا 5٪ در فرمول نهایی استفاده شود و می توان آن را در هر دو فرایند گرم یا سرد ترکیب کرد. در حالی که تحمل خوبی برای پوست دارد ، این ماده سازگار با الکترولیت ها یا فیلترهای UV نشان نمی دهد.

فلورانس اولچوفسکی ، مدیر بخش ، لوازم آرایشی در برگ + اشمیت ، گفت. “ما از دریافت جایزه BSB امسال برای BergaMuls ET 1 بسیار خوشحالیم ، زیرا این شناخت تعهد ما نسبت به همه کارهایی است که انجام می دهیم. ما نه تنها می خواهیم محصولی را تولید کنیم که کارآیی و پردازش آن آسان باشد ، بلکه به طبیعی و طبیعی بودن خود نیز اعتقاد داریم. مواد تشکیل دهنده عملکردی باید از محیط زیست محافظت کرده و مزایای جامع مصرف کنندگان را فراهم کنند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>