برند پاک مو Vegamour اعلام کرد 80 میلیون دلار از سرمایه شخصی خود برخوردار است

وگامور ، یک مارک مراقبت از موی تمیز مستقیم به مصرف کننده ، 80 میلیون دلار بودجه از شرکت سهام خصوصی General Atlantic را اعلام کرده است. این بودجه به رشد تجارت الکترونیکی ارگانیک نام تجاری ، راه اندازی محصولات اضافی و گسترش در کانال ها و جغرافیای جدید کمک خواهد کرد.

محصولات Vegamour در سال 2016 توسط مدیرعامل Daniel Hodgdon تاسیس شد و به عنوان محصولات پاک و وگان معرفی شده و با مواد گیاهی فعال اختصاصی فرموله می شود. این برند سرم های موضعی ، مکمل ها و محصولات طبیعی نگهداری مو و بهداشت پوست را به فروش می رساند.

به گفته منابع ، وگامور سالانه 650٪ رشد فروش در سال 2020 را تجربه کرده است.

“همانطور که به جلو نگاه می کنیم ، ما از همکاری با جنرال آتلانتیک و استفاده از تخصص عمیق این شرکت در کمک به مقیاس جهانی برندهای زیبایی خوشحالیم. ما انتظار داریم که نوآوری های مداوم محصولات را به بازار عرضه کنیم و وگامور را در مقیاس وسیع تری قابل دسترسی کنیم ، زیرا تقاضای روزافزون مصرف کنندگان برای محصولات زیبایی طبیعی و پایدار را برآورده می کنیم. “

اندرو فرر ، مدیر عامل جنرال آتلانتیک گفت: “وگامور در ایجاد یک رده جدید در سلامت مو پیشرو بوده و به عنوان یک راه حل کارآمد ، گیاهی و تمیز جایگاه متفاوتی را در بازار به خود اختصاص داده است.” “ما با همکاری Dan و تیم Vegamour هیجان زده هستیم که رشد شرکت را تسریع کرده و از مدل اثبات شده آن استفاده می کنیم.”

به عنوان بخشی از معامله ، اندرو فرر از جنرال آتلانتیک و لکسی بارتلت به هیئت مدیره وگامور خواهند پیوست.

نمونه کارهای جنرال آتلانتیک در حال حاضر شامل مرکز همکاری موم Grove و اروپا است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>