برنامه زیبایی آرایشگر ArtistOnGo در ایالات متحده راه اندازی می شود

هر حرفه ای زیبایی آرزو دارد رئیس خود باشد. با این حال ، برای بسیاری ، یافتن محل کار متناسب با نیازهای آنها چالش برانگیز است. ArtistOnGo به هنرمندان اجازه می دهد یک صندلی در سالن های برتر با قیمت انعطاف پذیر و مقرون به صرفه اجاره کنند.

این بستر جدید به هنرمندان اجازه می دهد تا مکان و زمان کار خود را کنترل کنند. آنها بدون نیاز به پرداخت کمیسیون سالن ، همه چیز را از سالن مورد نظر خود برای کار ، برنامه و قیمت خدماتشان انتخاب می کنند. و آنها به جای کار برای یک صاحب سالن ، می توانند در یک سالن برتر برای خود کار کنند و با انعطاف پذیری و کنترل کامل بر کار خود ، 3 برابر درآمد بیشتری کسب کنند.

هنرمندان مستقل قبلاً کرایه صندلی های سالن را برای مدت طولانی با ArtistOnGo از طریق اجاره ماهانه ، هفتگی یا حتی ساعتی با گزینه های قیمت انعطاف پذیر انتخاب کرده اند. علاوه بر این ، هنرمندان می توانند در یک سالن یا چندین سالن کار کنند تا کار خود و مشتریانشان را راحت کنند.

ArtistOnGo می گوید صاحبان سالن ها این مفهوم را دوست دارند زیرا با صفر هزینه اضافی یا تلاش درآمد بیشتری کسب می کنند. بعلاوه ، ArtistOnGo صندلیها یا اتاقهای درمانی را پر می کند که در غیر این صورت بدون استفاده می مانند. این درآمد صاحبان سالن می تواند قابل توجه باشد و تا 50٪ یا بیشتر از هزینه ماهانه اجاره ماهانه آنها را پوشش دهد.

ArtistOnGo فرزند فرزندان Dharmendra و Aarti Manwani است که بیش از 30 سال تجربه زیبایی و فن آوری بین این دو دارند و آنها را به تیمی مناسب برای راه اندازی یک استارت آپ فنی برای هنرمندان و سالن ها تبدیل می کند.

پت پرانتزی ، رئیس سابق لورآل نیز برای هدایت مشارکت های استراتژیک به تیم پیوسته و بیش از 26 سال تجربه صنعت را برای این شرکت به ارمغان آورده است. این تیم آماده تبدیل صنعت به جامعه ای از هنرمندان است که می توانند صندلی های سالن را با انعطاف پذیری و مقرون به صرفه ، از طریق تلفن خود اجاره کنند.

مدل سنتی سالن منسوخ شده است ، به ویژه پس از کوید چون هنرمندان و سالن ها به دنبال انعطاف پذیری بیشتری هستند. ” “ArtistOnGo یک پلت فرم مدرن با کاربرد آسان ساخته است که نه تنها برای صاحبان سالن و هم برای آرایشگران مستقل بهتر عمل می کند بلکه به آنها کمک می کند درآمد بیشتری کسب کنند. به نظر من این صنعت را به سمت بهتر تغییر می دهد. “

ArtistOnGo در حال حاضر در نیویورک و میامی موجود است و در سراسر شهرهای دیگر ایالات متحده پخش می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>