برترین محصولات مراقبت از پوست برتر سال 2021

SkinStore گزارش مراقبت از پوست خود را منتشر کرد – و می گوید آمریکایی ها در طول زندگی خود 15000 دلار برای محصولات مراقبت از پوست هزینه می کنند.

مصرف کنندگان در ایالات متحده از دوران نوجوانی خرید محصولات مراقبت از پوست را شروع می کنند و طبق پیش بینی SkinStore ، به طور متوسط ​​هر سال – به مدت 47 سال 322.88 دلار هزینه می کنند.

در این گزارش ، پیش بینی می شود كه آمریكایی ها در سال 2021 18.7 میلیون دلار برای مراقبت از پوست هزینه كنند و انتظار می رود 5.01 درصد رشد سالانه داشته باشد.


محصولات برتر مراقبت از پوست

همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده است ، طبق گزارش SkinStore ، کرم دست ، مراقبت از لب و ابزارهای صورت سه محصول برتر مراقبت از پوست در سال 2021 هستند.

چند نکته مهم:

  • کرم دست محصول بزرگ بعدی مراقبت از پوست در آمریکا است که فقط 1،048،340 جستجو در ایالات متحده دارد و این به معنای رشد 141 درصدی است.

  • مراقبت از لب دومین محصول در حال رشد در ایالات متحده است.

  • سرم ویتامین C با بیش از 1،479،630 جستجو فقط در ایالات متحده ، بهترین محصول مراقبت از پوست در سال 2021 است.

  • علاقه به مراقبت از پوست مردان طی 5 سال گذشته 400٪ افزایش یافته است ، شرکتهای مراقبت از پوست رکورد سود میلیاردی را ثبت کرده اند و سالانه 16٪ رشد کرده اند.


عادی مارک مورد علاقه آمریکا است

SkinStore با توجه به جستجوهای آنلاین در سراسر ایالات متحده ، منافع خود را تجزیه و تحلیل کرد تا “مارک مورد علاقه پوست” آمریکا را نامگذاری کند – و The Ordinary با موفقیت جالبی برنده Deciem شد.

سالانه جستجوی آنلاین The Ordinary با 6،943،140 جستجو در سال گذشته 71٪ افزایش یافته است.

کدام مارک ها بعدی بودند؟ DHC ، La Roche-Posay ، Bioderma و Skinceuticals.

برای اطلاعات بیشتر ، از جمله محصولات مورد علاقه آمریکا ، بر اساس ایالت گزارش کامل را مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>