برانکارد – تجهیزات پزشکی سدان

برانکارد برزنتی سدان  از انواع برانکارد های سبک و بدون چرخ است که ممکن است تک، دو یا سه شکن باشد. در حال حاضر، آمبولانس یک حمل و نقل پزشکی رایج است که بیماران با آسیب دیدگی جدی را به مراکز درمانی یا بیمارستان ها منتقل می کنند. برانکارد متعلق به مجموعهای به نام آسیاتجهیز است که بیش از ۲۵ سال فعالیت موثر، همراه با خوشنامی در حوزه سلامت از خود بر جای گذاشته. این برانکارد از پروفیل آلومینیومی و با استحکام بالا ساخته می شود تا در عین مقاومت بالا، وزن سبکی هم داشته باشد. وزن آن نسبت به مدل های چرخ دار و ریلی پایین تر است و در حدود 7 کیلوگرم می باشد. وزن آن نسبت به مدل های چرخ دار و ریلی پایین تر است و در حدود ۷ کیلوگرم می باشد.

هایی مانند چرخ دار مشاهده نمی شود.برانکارد را به کنار تخت بیمار نزدیک کنید و آن را کمی پایین تر از تخت قرار دهید سپس ترمزهای برانکارد را قفل کنید. در بعضی از چرخ ها به دلیل ناخالصی که در ساخت چرخ ها به کار می رود باعث ترک خوردن چرخ ها می شود. برانکارد تاشو ی TE3 ویژگی های مثبت زیادی دارد که آن را به یک محصولی منحصر به فرد و مناسب تبدیل نموده اند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن این است که با وجود وزن سبک می توانند وزن هایی تا آستانه 160 کیلوگرم را تحمل کنند. این ویژگی در برانکارد هایی مانند چرخ دار مشاهده نمی شود. مهمترین متریالی که در ساخت این نوع از برانکاردها مشاهده میشود، آلومینیوم و برزنت است.

برانکارد چیست

حتما همه شما برای یک بار هم که شده، این تجهیزات را از نزدیک مشاهده کرده اید. گرچه چوب در مقایسه با فلزات دوام چندانی ندارد، اما سبک تر است و می توان از آن برای قطعات کم اهمیت، استفاده کرد. استفاده از آن به دلیل اندازه کوچکی که دارد به مراتب ساده تر از برانکارد های چرخ دار است. 2-برانکارد تاشو : برانکارد تاشو متشکل از دو میله لولایی، دو قطب و یک سکوی پارچه ای برای بهبود قابلیت حمل و کاهش ذخیره سازی است. این محصول با رنگ پارچه برزنتی سرمه ای تولید و عرضه شده و قابلیت شست و شو را نیز دارا میباشد. برانکارد پاچلاقی معمولا دارای دو شکن است و پشتی آن قابل تنظیم است و در صورت نیاز به حالت صندلی نیز تبدیل می شود.

برانکارد معمولا دارای دو شکن است و پشتی آن قابل تنظیم است و در صورت نیاز به حالت صندلی نیز تبدیل می شود. برانکارد برزنتی نیز ضمن دارا بودن قیمت مناسب، از جمله برانکاردهای خوب و مفید برای مراکز درمانی میباشد. این برانکارد برزنتی در عین سادگی بسیاری کاربردی و مفید بوده و میتواند در حمل بیمارانی که سطح هوشیاری پایینی دارند و یا از ناحیه ی اندامهای حرکتی دچار سانحه شده اند بسیار مناسب و کمک کننده باشد. برانکارد وسیله ای پزشکی است که توسط دو یا چند کارگر بهداشتی برای انتقال دستی بیمارانی که نیاز به مراقبت پزشکی دارند، استفاده می شود.

برانکارد برزنتیبرخلاف فولاد ملایم، فولاد ضد زنگ تمایل به مقاومت کششی بالاتری دارد، همچنین این نوع فولاد قابلیت تراش و جوشکاری خوبی نیز دارد. همچنین اغلب افراد نیز علاقه مند به آشنایی با تجهیزات پزشکی هستند. مطالبی که ارائه شد افراد علاقه مند به لوازم پزشکی را با اساس فوریتهای پزشکی آشنا میکند. با توجه به کارایی بالا و البته کیفیت مناسب این برانکارد برزنتی، قیمت بسیار مناسبی نیز دارا میباشد و این میتواند دلیل قانع کننده ای جهت اقدام به خرید این محصول ایجاد نماید. لازم به ذکر است که امکان طراحی لوگو و آرم نیز بر روی آن وجود دارد. در این صورت بنا به شرایطی که حادثه در آنجا اتفاق افتاده است، از نوع خاصی از انواع برانکارد آمبولانس استفاده میکنند.

را مورد بررسی قرار دهیم.بنابراین نمیتوان از هر نوع برانکارد آمبولانسی در مواقع اضطراری استفاده کرد. 4-برانکارد چرخدار : برانکارد یک نفره است که می توان به کمک چرخ آن را به راحتی جابجا کرد. هر کدام از این دسته بندیها خود دارای انواع متفاوتی از برانکاردها میشوند که در این مقاله قصد داریم به صورت کلی انواع برانکارد آمبولانس را مورد بررسی قرار دهیم. در بازار تجهیزات پزشکی ایران انواع برانکارد آمبولانسی ساخت ایران و یا وارداتی از کشورهایی مانند چین یا تایوان وجود دارد. برانکارد برزنتی یا برانکار کلمه ای فرانسوی (brancard) است. در مواقعی که سطح زمین صاف است و هیچ گونه مانعی برای حرکت این برانکاردها وجود ندارد، استفاده از آنها در سرعت عمل تیم امداد تاثیر فوق العاده ای خواهد گذاشت.

این دسته از برانکارد ها را می توان درون کیف حمل و نقل مخصوصی قرار داد. با استفاده از آن می توانید بیمار را از مکان های تنگ و باریک به درون برانکارد انتقال دهید. با استفاده از کیف مخصوص می توانید برانکارد را درون ماشین و یا هر وسیله حمل و نقل دیگری بدون اشغال فضا تعبیه کنید. شرکت تجهیز سلامت نیکان شما را در خرید انواع برانکارد پاچلاقی یا آمبولانسی راهنمایی و یاری می دهد. شرکت تجهیز سلامت نیکان شما را در خرید انواع برانکارد و تجهیزات هتلینگ راهنمایی و یاری می دهد. اولویت برانکارد بالا بردن کیفیت خدمات حوزه سلامت بوده و در این راستا شناسایی کالای باکیفیت، قیمتگذاری مناسب و ارسال امن کالا تا تحویل به دست مشتری تعهد همیشگی ماست.

شما حتی می توانید این برانکارد ها را به صورت انفرادی و تک نفره جا به جا کنید زیرا وزن کلی آنها در حدود ۶ کیلوگرم است. وزن این برانکارد چیزی حدود 6 کیلوگرم میباشد که وزن بسیار کمیبوده و بنابراین جا به جایی آن را آسان نموده است. طول آن در حالت باز چیزی در حدودر200 سانتی متر و در حالت بسته به 100 سانتی متر کاهش پیدا می کند. در حقیقت ابعاد و اندازههای این محصول در حالت جمع شده بسیار کوچک بوده و بنابراین به راحتی در گوشه ای از آمبولانس و یا دیگر ماشینها جای داده میشود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>