با عناصر Aqdot همکاری می کند – Happ

Elementis ، یک ارائه دهنده مواد شیمیایی ویژه جهانی و Aqdot ، یک شرکت شیمیایی فوق مولکولی مستقر در کمبریج ، انگلیس ، یک قرارداد همکاری تجاری انحصاری برای بازار ضد تعریق و خوشبو کننده ایجاد کرده اند.

از طریق این توافق نامه ، Elementis Personal Care Business به طور انحصاری محلول جذب بوی AqFresh و محلول رهش عطر هوشمند Aqdot را برای استفاده در فرمولاسیون محصولات ضد تعریق و خوشبو کننده به فروش می رساند. ثابت شده است که AqFresh به طور قابل توجهی از بین بردن بو افزایش می یابد و ثابت شده است که می تواند بوی بدن را برای مدت زمان طولانی از بین ببرد. علاوه بر این ، انتشار عطر کنترل شده و تحریک شده AqFresh تحویل طولانی مدت یک تجربه عطر کامل را فراهم می کند. این ترکیب از مزایا برای بازارهای عرق و معطر ایده آل است.

Stijn Dejonckheere ، معاون ارشد رئیس مشاغل مراقبت شخصی Elementis گفت: “ما مشتاقانه منتظر ارائه این راه حل بسیار ضروری به بازار جهانی ضد عرق و دئودورانت هستیم و همچنین مجموعه فعالان پیشگام بازار و مواد ضدعفونی کننده و خوشبو کننده را تکمیل خواهیم کرد.” بخش.

تیم رایت ، مدیر عامل شرکت Aqdot ، گفت: “ما خوشحالیم که با توجه به قدرت این شرکت در بازار جهانی ، در گروه محصولات ضد عرق و خوشبو کننده با Elementis شریک هستیم. ما اطمینان داریم که تخصص و قابلیت های بازار Elementis به سرعت با AqFresh ارزش چشمگیری را برای مشتریان و مصرف کنندگان در سراسر جهان ایجاد می کند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>