اینولکس رهبری جدیدی را منصوب می کند – HAPPI

تیم خود را برای تمرکز بر تولید و عملیات جهانی تقویت می کند.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر02.11.21

Inolex تیم رهبری خود را گسترش داده است ، نام کوین Hrebenar ، عملیات VP. آلانا اسمیت ، مدیر سایت شارلوت ، ایالات متحده آمریکا. و تد Laarkamp VP ، زنجیره تأمین جهانی. ساختار رهبری پیشرفته نشان دهنده تمرکز شرکت در تولید و عملیات جهانی است.

دیوید پلیمپتون ، مدیر عامل شرکت اینولکس گفت: “آوردن تخصص اختصاصی به این مناطق از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا ما همچنان در سطح جهانی شرکت خود را مقیاس بندی می کنیم و از تداوم تأمین مشتریان خود در سراسر جهان اطمینان حاصل می کنیم.”

  • کوین هربنار ، عملیات معاون، برنامه ریزی و عملیات استراتژیک را برای تولید گل سرسبد اینولکس در شارلوت ، ایالات متحده هدایت خواهد کرد. Hrebenar یک پیشکسوت صنعت است ، و یک حرفه قوی در طول 35 سال در صنعت مواد شیمیایی تخصص دارد. اخیراً ، او به عنوان عملیات معاون ، تحقیق و توسعه در Dooley Chemicals خدمت کرده است. Hrebenar از زمینه های خود در زمینه شیمی سطح و کلوئید و همچنین مدیریت بازرگانی برای ایجاد بستر تولید شرکت برای کارآیی و پایداری بیشتر استفاده خواهد کرد. تمرکز اصلی القای بهترین روش ها برای ایجاد فرهنگ ایمنی در سطح جهانی در سراسر شرکت خواهد بود.
  • آلانا اسمیت به شارلوت به سرب سایت ارتقا یافته است. اسمیت نظارت بر تولید روزانه در تاسیسات تولیدی این شرکت در ایالات متحده را بر عهده خواهد داشت. او با داشتن بیش از یک دهه کار به عنوان یک رهبر EHS در Dow ​​Chemical ، تجربه گسترده ای در زمینه بهداشت و ایمنی محیط زیست (EHS) برای اینولکس به ارمغان آورد. پیشینه اسمیت در شکل گیری استانداردهای بالاتر زیست محیطی و پایداری در اینولکس نقش مهمی خواهد داشت. اسمیت با گزارش دادن به کوین هربنار ، عملیات VP ، تیم عملیات محلی را هدایت می کند و از توانایی تولید سایت اطمینان حاصل می کند.
  • تد Laarkamp VP ، زنجیره تأمین جهانی، در سراسر سازمان برای ایجاد شبکه جهانی لجستیک تجارت کار خواهد کرد. وی بر تولید منطقه ای این شرکت در برزیل و کره نظارت خواهد کرد و باعث پیشرفت در مدیریت و انبارهای موجودی کالا از جمله تدارکات و حمل و نقل در سراسر قاره آمریکا ، اروپا و آسیا خواهد شد. از نظر فن آوری ، Laarkamp پلت فرم برنامه ریزی مورد نیاز مواد (MRP) شرکت را برای بهینه سازی تولید جهانی توسعه می دهد. وی متهم به پیشبرد خرید مواد اولیه استراتژیک و پایدار و همچنین شفافیت بیشتر در مورد منشا مواد اولیه است.

پلیمپتون خاطرنشان کرد: “این افراد نسبت به عملیات تولیدی ما کاملاً آگاه و مشتاق هستند.” “آنها با هم نیروی محرکه تحقق بخشیدن به چشم انداز ما به عنوان یک مبتکر کلاس جهانی و تولید کننده مواد گیاهی و پایدار هستند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>