اولین نمایش در Sephora – HAPPI

اولین مجموعه لوازم آرایشی تمیز متعلق به سیاه و سفید.

تام برانا ، مدیر تحریریه02.14.21

Sephora عشق زیادی به Lys Beauty نشان می دهد. این اولین مجموعه لوازم آرایشی تمیز خرده فروشی متعلق به Black است و اولین بار در روز ولنتاین عرضه می شود. این مناسب است ، زیرا Lys مخفف کلمه “خودت را دوست داشته باش” است.

مجموعه لوازم آرایشی رنگی شامل فرمول هایی مناسب پوست است که از 12 تا 22 دلار قیمت دارند. محصول قهرمان Triple Fix Serum Foundation (22 دلار) است که در 35 سایه در دسترس است. این ماده شامل موادی مانند آشواگاندا ، اسید هیالورونیک و زردچوبه است. فرمول دیگر ، Secure Skin Gripping Serum Primer (20 دلار) دارای 5٪ نیاسینامید و AHA برای کمک به تعادل پوست و کاهش اندازه منافذ است. از دیگر محصولات این خط می توان به پودر تنظیم سه گانه رفع (18 دلار) و رژگونه کرم مات با استاندارد بالاتر (16 دلار) اشاره کرد.

به گفته بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تیشا تامپسون ، “تمیز به معنای تهیه فرمول های اولیه پوست است که نشاط ، پوشش و پوشیدنی را ارائه می دهد که همه ما با افزودن مزایای مراقبت از پوست از ترکیبات عالی ، دوست داریم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>