اولین مدرسه هنر آرایش دوباره باز می شود

Make Up First School of Makeup Artistry ، یک برنامه آرایش گر شناخته شده در سطح کشور ، دوره های صدور گواهینامه حضوری خود را از سر گرفته است. به گفته جیل گلاسر ، كه این برنامه را در سال 2006 برای تأمین نیازهای منطقه به هنرمندان گریم با كیفیت بنیان نهاد ، جلسه تابستانی 28 ژوئن آغاز شد.

پس از بیش از یک دهه ، این مدرسه از محل شیکاگو در مرکز شهر خود به یک فضای جدید و هوایی در West Loop شیکاگو نقل مکان کرده است. علاوه بر این ، این مدرسه همچنین با سالن هنر + علم نیز همکاری کرده است.

اقداماتی برای ارتقا سلامتی و تندرستی نیز انجام شده است ، از جمله ماسک در همه اوقات (به استثنای شخصی که به عنوان مدلی برای استفاده از آرایش نشسته است). اندازه کلاس کوچک؛ قبل از شروع هر کلاس ، سطوح ، ابزارها و لوازم بهداشتی می شوند. و دانش آموزان مسئول نگهداری کیت تمیز و بهداشتی هستند.

گلاسر گفت: “همراه با تیم پویا و تقویت همکاری ما با Art + Science ، مدرسه در حال افتتاح و آماده برای کمک به تحقق رویاها است.” “اقتصاد آماده از سرگیری است و ما می دانیم که دانشجویان کاملاً آموزش دیده و دارای گواهینامه هزینه را بر عهده خواهند داشت.”

در این برنامه ، دانشجویان در شیکاگو تجربه کسب می کنند ، اما در معرض هنرمندان مشهوری از نیویورک و لس آنجلس هستند. به گفته گلاسر ، آنها همچنین فرصت دیدار با عکاسان و دیگران را دارند که به عنوان خلاق در صنعت در سراسر شیکاگو و فراتر از آن کار می کنند.

جلسه پاییز 28 سپتامبر آغاز می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>