اولین تبلیغات سالی زیبایی با مشهور تیک توک هدر چلان

سالی بیوتی با همکاری خالق TikTok و موسیقی دان هدر چلان جدیدترین کمپین خود را با عنوان “You by Sally” آغاز می کند و زندگی تازه ای را در تعهد دیرینه این شرکت در ابراز وجود و توانمند سازی ایجاد می کند.

در ماه مارس گذشته ، هدر چلان موفق شد ویروسی “داشتن موهای رنگ شده شما را غیرحرفه ای نمی کند” (که باعث ایجاد 7.9 میلیون بازدید کننده شده و باعث الهام بخشیدن به پست های خود از جمله هیلی ویلیامز از پارامور شده است) ، به مردم یادآوری می کند که موهای پررنگ رنگها تاثیری در تواناییهای حرفه ای مردم ندارند.

سالی بیوتی بلافاصله با الهام از بینش مختصر هدر که کاملاً متمایز از آنچه آنها می پذیرند بود ، فهمید که آنها می خواهند با هدر همکاری کنند و یک آهنگ گسترده ایجاد کنند که نه تنها پیام اصلی او را دو برابر کند ، بلکه به نظر می رسد دیگر هنجارهای دیگر باستان نیز نیست. نمایش در مورد موهای رنگ شده بنابراین ، آهنگ با عنوان “موهای رنگی” ، یک سرود و فریاد تجمع در جشن ابراز وجود ، متولد شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Co7U1e9kfNc

رنگ موی روشن و مدرن یکی از سریعترین بخشهای رشد در سال 2020 بود که مصرف کنندگان را در معرض آزمایش و بیان خود از طریق رنگ باز می دید. سالی بیوتی مقصد اصلی کانال های همه جانبه برای رنگ مو است. جدا از رقابت ، سالی بیوتی با بیش از 1200 گزینه سایه با کیفیت سالن ، فروشگاهی واحد برای تمام نیازهای رنگ مو در خانه است. مشتریان می توانند از بین بیش از 250 سایه پر جنب و جوش ، روشن و بیش از 950 سایه پوشش خاکستری در فروشگاه و آنلاین انتخاب کنند ، همانطور که با راه اندازی های برجسته در اینجا مشاهده می شود.

در کنار هدر چلان ، این ویدئو شامل بازیگران متنوعی از تأثیرگذاران با مشاغل ، سن ها و زمینه های منحصر به فرد است تا پیام ابراز وجود خود را تقویت کند ، از جمله مدیرعامل سالی زیبایی ، کریس بریکمن ، موهایش به همان اندازه چشم انداز وی برای نام تجاری. استعدادهای اضافی شامل گرانفلوئنسر Baddiewinkle ، رقصنده Marquese ‘Nonstop’ Scott و طرفدار LGBTQ + و برایان ترادا بنیانگذار داستانهای آزاد است.

“You by Sally” اکنون در فیس بوک ، اینستاگرام ، Pinterest ، YouTube و سیستم عامل های جریان ویدئو حضور دارد. علاوه بر تبلیغات تبلیغاتی ، نسخه کامل “موهای رنگی” در Spotify و YouTube در دسترس خواهد بود و در لیست پخش Spotify Sally Beauty نمایش داده می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>