اولین بار Unilever’s Love Beauty and Planet با هدف جمع آوری روغن برنج و گلپر گل در هدف قرار گرفت

Love Beauty and Planet از جدیدترین مدل موی خود رونمایی کرده است – مجموعه Rice Oil & Angelica Essence ، یک رژیم مراقبت از مو برای چهار مرحله برای موج ها و فرها حاوی فرمول 100٪ زیست تخریب پذیر که با روغن سبوس برنج تزریق می شود و به دلیل خاصیت ترمیم و تغذیه آن شناخته می شود. این مجموعه شامل یک آغازگر ، شیر شامپو ، نرم کننده و درمان یک ظاهر طراحی شده است.

از تابستان سال جاری ، برند برجسته زیبایی Unilever در حال اصلاح فرمول 100٪ شامپو و نرم کننده های زیست تخریب پذیر است و با راه اندازی مجموعه Rice Oil & Angelica Essence آن را شروع کرده و فرمول های قابل تجزیه را در رایحه های مورد علاقه طرفداران مانند کره مورومورو ارائه می دهد. & گل رز ، شیر نارگیل و یاس سفید ، روغن اسطوخودوس و آرگان و موارد دیگر.

تا سال 2030 ، 100٪ از ترکیبات تجاری قابل تجزیه بیولوژیکی هستند تا تأثیر ما بر اکوسیستم های آب و آب را به حداقل برسانند. فرمولاسیون مجدد شامپوها و نرم کننده های آن فقط آغازی برای نام تجاری است که در اوایل فصل مفاهیم بسته بندی پایدار را به مجموعه خود اضافه کرد ، همانطور که در هاپی گزارش شد.

مجموعه Rice Oil & Angelica Essence در Target و بصورت آنلاین در Target.com در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>