اولین بار Provital Ethicskin را برای زیبایی ارائه می دهد

Ethicskin از Provital ناشی از نیاز به گسترش محدوده های پایداری و اخلاق در بخش زیبایی است ، نیاز به ایجاد تنوع زیستی همراه با رشد اجتماعی و اقتصادی ، برای ارزش گذاری و پاداش عادلانه دانش سنتی و منابع طبیعی. اتیکسکین با هدف مهمترین گام به جلو به سوی جهانی عادلانه و آینده متعادل ، مظهر اخلاق جدید طیف گسترده Provital است.

یک فعال چند منظوره ، با پیری خوب با Mujeres y Ambiente ، همکاری با کشاورزان محلی پایدار در مکزیک که توسط برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) پشتیبانی شد و به آنها جایزه استوایی 2020 اعطا شد. گلهای هتروتکا اینولوئیدس – 100٪ منشا طبیعی (ISO16128) و COSMOS تأیید شده – که به طور موثری بیان ژن مکانیسم های متعدد القا کننده خودسازی پوست را تنظیم می کند.

Ethicskin که در یک صفحه مخلوط و چند قومی آزمایش شده است ، به طور قابل توجهی بسیاری از ویژگی های پوست مربوط به سلامت پوست را بهبود می بخشد ، و یک مسیر پیشگیرانه و فراگیر برای پیری پوست ایجاد می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>