اولین بار کرم OTC Pain Relief QR در بازار ایالات متحده ارائه می شود

آیا مانیتول ، الکل قندی طبیعی و گیاهی که معمولاً در آدامس ، مواد آرایشی و پخت و پز استفاده می شود ، می تواند راه حلی برای تسکین درد مزمن و حاد باشد؟ دو خانم متخصص پزشکی مستقر در ونکوور که علاقه خاصی به مدیریت درد دارند ، بله می گویند.

پس از تقریباً یک دهه تحقیق و آزمایش ، کرم QR (Quick Relief) ، کرم تسکین دهنده درد OTC با مانیتول ، در بازار ایالات متحده معرفی شد.

مانیتول QR Cream را می توان مستقیماً در مناطق دردناک استفاده کرد تا سیگنال اعصاب درد را به مغز ارسال کند – بدون نیاز به نسخه.

این کرم طبیعی ، بدون چربی و بدون مواد مخدر حاوی 30٪ مانیتول + 1.25٪ منتول ، تسکین دهنده درد ، سوزن سوزن شدن و سوزش دردهای گردن ، کمر ، شانه ، مچ دست ، انگشت ، زانو ، ران و پا – هرجایی که اعصاب درد باشد نزدیک به سطح پوست است. به عنوان مثال ، تسکین درد ناشی از آرتروز ، نوروپاتی ، میگرن ، زونا و درد و خارش همراه با پیچک سمی ، پسوریازیس و گزش حشرات و گزش ها توصیه می شود.

این کرم درد توسط Hélène Bertrand ، MD ، CM ، پزشک خانواده و محقق علمی و Marylene Kyriazis ، B. Pharm ، Pharm D ، داروساز بالینی با تمرکز در مدیریت درد و مراقبت های تسکینی تهیه شده است. در سال 2010 ، دکتر برتراند کار با بیمارانی را شروع کرد که از درد رنج می بردند. هنگامی که او مانیتول را در اطراف اعصاب ملتهب تزریق می کرد ، قبل از اینکه سوزن را از روی پوست خارج کند ، درد مرتباً از بین می رود. وی معتقد بود که ممکن است از کرم نفوذپذیر برای رساندن مانیتول به آن اعصاب استفاده شود. وی شروع به همکاری با دکتر کیریازیس کرد و با هم کرم QR را ایجاد کردند.

دکتر برتراند توضیح داد: “مسکن های موضعی معمول با کاهش التهاب ، بی حسی پوست یا تحریک آن باعث منحرف شدن مغز از درد می شوند.” “اما QR Cream با قطع سیگنال اعصاب درد به مغز کار می کند. مطالعات بالینی نشان داده است که برای بیشتر موارد دردناک ، کرم QR درد ناشی از اعصاب نزدیک به پوست را بهتر از استامینوفن ، مواد مخدر و ضد التهاب هایی که از طریق دهان مصرف می شود ، تسکین می دهد. ”

دکتر کیریازیس افزود ، “کرم QR بدون تداخل دارویی کار می کند. بعلاوه ، نتایج تجمعی است – هرچه بیشتر از آن استفاده کنید ، به میزان کمتری نیاز خواهید داشت. “

کرم QR در ایالات متحده و کانادا ثبت اختراع شده و به عنوان یک محصول بهداشتی طبیعی مورد تأیید بهداشت کانادا است. اولین محصول از MaryHelene Enterprises، Inc. ، QR Cream از طریق خرده فروشان منتخب ، در qrcream.com و در آمازون در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>