اولین بار برند لوازم آرایشی برند زیبایی آرایشی Microbiome مراقبت از پوست

ناخالصی های روزمره می توانند باعث استرس در پوست مستعد آکنه شوند. مارک زیبایی Indie Hero Cosmetics با Force Shield ، خط جدید مراقبت از پوست که میکروبیوم را متعادل می کند ، چهره های پیچیده را هدف قرار می دهد. این شرکت در یک رویداد آنلاین که در تاریخ 9 ژوئن با همت Ju Rhyu ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Hero Cosmetics و دکتر کارولین Robinson ، متخصص پوست ، محصولات برگزار شد ، محصولات را برای ویراستاران زیبایی پیش نمایش کرد. اولین متخصص پوست نام تجاری.

مجموعه مراقبت از پوست Force Shield از سه محصول تشکیل شده است: SPF سرم ، مه و آکنه ، و همچنین شنیدن صحبت های دکتر کارولین رابینسون. طبق گفته این شرکت ، همه میکروبیوم ها را متعادل می کنند. این محصولات از نظر بالینی آزمایش شده و تحریک کننده نیستند ، همچنین هیچ الکل خشک کننده یا رنگ مصنوعی ندارند.

محصولات در https://www.herocosmetics.us/ به صورت آنلاین فروخته می شوند و در ماه ژوئیه در Target.com راه اندازی می شوند. طبق گفته این شرکت ، SPF در ماه ژوئیه در 1800 درب هدف قرار خواهد گرفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>