انستیتوی نظافت آمریکایی عهدنامه حضوری 2022 را قول داد

انستیتوی نظافت آمریکا (ACI) اعلام كرد كه كنفرانس سالانه نشست و صنعت سال 2022 خود به صورت حضوری برگزار می شود. این رویداد از 31 ژانویه تا 5 فوریه 2022 در Grande Lakes Orlando در اورلاندو ، فلوریدا برگزار می شود. رویداد 2021 به صورت آنلاین برگزار شد.

ACI گفت که راهنمایی های مربوط به ایمنی شرکت کنندگان را کنترل می کند و این کنوانسیون از تمام پروتکل های محلی و منطقه ای ایمنی در زمان برگزاری آن پیروی می کند.

وی گفت: “وقتی كنوانسیون 2022 راه اندازی شود ، شركتهای پیشرو در سراسر زنجیره تأمین محصولات تمیزكننده آماده خواهند بود تا دوباره در آن میز ، در یك جا و در یك بار دیگر ملاقات كنند.” رئیس و مدیرعامل ACI ملیسا هاکستاد. “در صحبت با مدیران در عضویت ACI ، من آموخته ام که تقاضای فروپاشی شده برای دیدار مجدد حضوری با مشتریان ، تأمین کنندگان و همکاران وجود دارد. یک رویداد برای تأمین این تقاضا ، کنوانسیون ACI است. ”

شرکت های عضو شامل Procter & Gamble ، Henkel و تامین کنندگان بازار مواد شوینده لباس چند میلیارد دلاری هستند.

شرکت هایی که واجد شرایط عضویت در ACI هستند باید برای شرکت در این کنوانسیون عضو انجمن باشند. برای س questionsال در مورد پیوستن به ACI ، با عضویت@cleaninginstitute.org تماس بگیرید.

در ماه های آینده با جزئیات مربوط به ثبت نام کنوانسیون ، اعضای ACI مستقیماً مطلع می شوند. برای کسب اطلاعات در مورد حمایت های مالی از رویداد و کنوانسیون ، لطفا با Merla Zollinger ، مدیر ارشد ، کنوانسیون و جلسات ، در [email protected] تماس بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>