انجمن ملی شمع ، روند عطرهای خانگی 2021 را آشکار می کند

با نزدیک شدن به روز ولنتاین ، فقط “عطر و بویی” ایجاد می شود که خریداران به دنبال الهام گرفتن برای ایجاد هرچه بیشتر خاص بودن لحظات جشن هستند. در حالی که شکلات و گل همیشه مورد استقبال قرار می گیرد ، هیچ راهی بهتر از شمع ها برای تنظیم حالت و درگیر کردن حس (بینایی ، صدا و بو) وجود ندارد.

شمع ها به دلیل توانایی راحتی ، آرامش و تسکین استرس در سال گذشته از افزایش فروش برخوردار بوده اند. سخنگوی انجمن ملی شمع (NCA) ، کتی لاوانیر ، مدیر عامل شرکت Renegade Candle ، خاطرنشان می کند که فروش کلی شمع های ایالات متحده از زمان شیوع بیماری 30٪ افزایش یافته است.

LaVanier برخی مفاهیم را در مورد داغ داغ شدن شمع ها برای سال 2021 به هاپی ارائه داد:

شمع های سویا به دلیل ترکیبات ساده خود در حال افزایش محبوبیت هستند و برای مینیمالیست ها مناسب هستند. شمع های سویا باعث ایجاد سوختگی صاف و جذاب می شوند.

اگر یک شومینه واقعی برای سوزاندن چوب تا روز ولنتاین ندارید ، صدای محیط شمع با صدای ترک خوردگی فتیله چوبی می تواند فریب کاری را به شما تحمیل کند!

شب را با مقداری رایحه درمانی آشپزی کامل کنید. شمع های معطر غذا روند سال 2020 است که انتظار می رود امسال نیز ادامه یابد. یک شمع شیرینی کلوچه ای شکر با رایحه هلو یا دلچسب نگه دارید تا فضای راحتی ایجاد کند.

بسیاری از افراد برای دیدن خانواده ، دوستان و مکانهای تعطیلات سفر ندارند. شمع هایی که رایحه های خانه یا مکان های موردعلاقه تعطیلات را ارائه می دهند ، رواج دارند و می توانند خلا to را پر کرده و کمی روحیه بگیرند.

با روشن کردن شمع هایی با رایحه هایی که برای تهیه هر فیلم خاص انتخاب کرده اید ، شب فیلم را از یک بیننده بصری به یک تجربه کامل تبدیل کنید. با فرصت های جدید تجربی محدود شده توسط پناه دادن ، ایجاد این فرصت را از دست ندهید.

NCA همچنین همه را به استفاده از روشهای ایمنی هنگام سوزاندن شمع در این روز ولنتاین و هر روز تشویق می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>