انجمن ملی افسران و مدیران منطقه 2021 را نام می برد

جامعه شیمی دانان آرایشی (SCC) نتایج انتخابات را برای 2021 افسر اجرایی و مدیران مناطق سازمان اعلام کرد.

رئیس جمهور جدید الیزابت ‘لیز’ استرلند (Croda، Inc) است. اهداف وی برای SCC عبارتند از: رشد و افزایش دید. گسترش تمرکز بر اعضای جوان تر و رهبران آینده ؛ و افزایش پشتیبانی از فصل و بازنمایی فصل.

میشل هینز ، دکترا (مری کی ، شرکت) به سمت جدید خود به عنوان معاون رئیس جمهور حرکت می کند. او در سال 2022 رئیس جمهور خواهد بود. اولویت های وی شامل تمرکز بر ارائه مزایای عضو قوی است که از رشد آموزشی شیمی دانان آرایشی حمایت می کند و همچنین حمایت از ابتکاراتی که به اعضا کمک می کند ارزش عضویت خود را احساس کنند ، از اقدامات ابتکاری برای تقویت رتبه بندی مجله علمی در همراه با تحویل الکترونیکی به اعضای SCC و هدایت قاطعانه بر آینده مالی جامعه.

مارک چندلر (ACT Solutions Corp) معاون منتخب رئیس جمهور است. او در سال 2023 رئیس جمهور خواهد شد. چندلر می خواهد پیوندهای بین بخش های جداگانه و ملی را تقویت کند و همچنین دارای فصل هایی است که ارتباط بهتری با یکدیگر دارند.

علاوه بر این ، یولیا پارک ، دکترای (Amway) به نقش خود به عنوان دبیر ادامه می دهد و کارن چون (Symrise) خزانه دار جدید SCC است.
مدیران منطقه SCC عبارتند از:

رئیس جمهور فوری گذشته دکتر مندی گلدشتاین دکترا (مندی S. گلدشتاین ، دکترای مشاوره) و پیتر تسولیس (Estée Lauder) به آنها پیوستند ، هر دو به عنوان یک مقام رسمی خدمت می کنند ، گفت SCC.

بخش نیویورک انجمن شیمی دانان آرایشی و بهداشتی (NYSCC) میزبان “فرمولاسیون برای ورود به سیستم: آگاهانه ایجاد شده برای مصرف کنندگان اجداد آفریقا” ، یک وبینار آنلاین در تاریخ 18 فوریه (از 11 صبح تا 12 شب EST) است.

این رویداد آنلاین برای غنی سازی گفتگو در مورد فرمول بندی نیازهای منحصر به فرد مصرف کنندگان از نژاد آفریقایی طراحی شده است. بر اساس NYSCC ، هیئت های گفتگو به آنچه ، چرا و نحوه مراقبت از پوست ، مراقبت از مو و فرم های آرایشی رنگ ، توجه می کنند.

سخنرانان وبینار در حال حاضر شامل هانا دیوپ ، بنیانگذار Sienna Naturals هستند. اندرو میلر ، مدیر بازاریابی مراقبت از مو BASF ؛ و مگ مولن ، مدیر بازاریابی فعال ، BASF.
www.nyscconline.org

4 فوریه
جلسه آنلاین فصل انتاریو ، “پروتئین های بیودیزاین برای مراقبت شخصی”.
www.ontarioscc.org

11 فوریه
نشست ماهانه مجازی فصل Southwest + رویداد ، “ReImagine: زیبایی + سلامتی در یک جهان پس از Covid”.
https://swscc.org

10 مارس
جلسه آنلاین فصل انتاریو.
www.ontarioscc.org

11 مارس
جلسه ماه مارس فصل میشیگان (از طریق بزرگنمایی).
www.sccmi.org

24 مارس
نشست ماهانه مجازی فصل Southwest + رویداد ، “نوآوری پایدار با بیوتکنولوژی های آبی”.
https://swscc.org

6 آوریل
جلسه آنلاین فصل انتاریو.
www.ontarioscc.org

4-5 مه
روز تامین کنندگان NYSCC ، مرکز Jacob K. Javits ، نیویورک.
www.nyscc.org

13 مه
جلسه ماه مه میشیگان (از طریق بزرگنمایی).
www.sccmi.org

22 جولای
بیستمین دوره مسابقات سالانه گلف در انتاریو ، باشگاه گلف Caledon Woods.
www.ontarioscc.org

23 سپتامبر
روز آموزش فصل انتاریو.
www.ontarioscc.org

13-14 اکتبر
روز تامین کنندگان کالیفرنیا ، مرکز همایش های لانگ بیچ.
www.caliscc.org

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>