انجمن ملی آرایش و زیبایی سالگرد صدمین سالگرد را جشن می گیرد

در سال 2021 ، انجمن زیبایی حرفه ای (PBA) ، یک سازمان تجارت ملی به نمایندگی از تولیدکنندگان ، توزیع کنندگان ، صاحبان مشاغل سالن و آبگرم و متخصصان زیبایی که دارای مجوز هستند ، صدمین سالگرد انجمن ملی آرایشی (NCA) را گرامی می دارد. اکنون تحت نظارت PBA ، NCA در سال 1921 به عنوان انجمن ملی آرایشگران و آرایشگران (NHCA) تاسیس شد.

به مناسبت بزرگداشت این نقطه عطف ، PBA یک جشن یک ساله در نظر گرفته است که تاریخ ، افراد و فعالیتهایی را که باعث موفقیت این انجمن شده اند برجسته می کند. این جشن با یک ساعت شاد مجازی برنامه ریزی شده برای دوشنبه 22 فوریه در ساعت 4 بعد از ظهر PST / 7 بعد از ظهر EST آغاز می شود تا به صورت زنده در فیس بوک پخش شود.

ساعت شاد زنده فیس بوک با پیام خوشامدگویی مدیر اجرایی PBA استیو اسلیپر و به دنبال آن تاریخچه مختصری از سازمان از رئیس سابق NCA مارک گودمن آغاز خواهد شد. این رویداد با پیام عضو هیئت مدیره PBA و رئیس NCA پگی سو اشمولد به پایان می رسد.

بت هیکی ، عضو هیئت مدیره PBA ، گفت: “ما بسیار خوشحالیم که همه را گرد هم می آوریم تا به این مناسبت مهم بپردازند.” “برای 100 سال ، NCA از هنرمندی و خلاقیت بی نظیری الهام گرفته و به رفاقت و دوستی دامن زده است. در حالی که ما آرزو می کنیم کاش می توانستیم شخصاً در کنار هم باشیم ، اما خوشحالیم که سال را با یک ساعت شادی مجازی آغاز می کنیم تا تأثیر خارق العاده NCA را در صنعت زیبایی داشته باشیم. “

پس از ساعت شادی مجازی 22 فوریه ، جشن 100 سالگی NCA با تبلیغات دیجیتال و اجتماعی که میراثی را که سازمان ایجاد کرده است ، ادامه خواهد داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>