انجمن سازندگان عطر از مجری P&G تجلیل می کند

انجمن سازندگان عطر اعلام کرده است که شان برودریک ، مدیر ارشد ، روابط جهانی دولت و سیاست های عمومی ، Procter & Gamble (P&G) را به عنوان دریافت کننده جایزه ویژه رهبری فوق العاده بخاطر سهم خود در کمک به توانمندسازی صنعت برای سازگاری و ادامه فعالیت ، به رسمیت می شناسد. در طی بیماری همه گیر COVID-19 عمل کنید. با افزایش موج پرونده ها و مواجه شدن با دستورات خاموش شدن مشاغل ایالات متحده ، برودریک برای بهبود هماهنگی بین سازمان های اصلی صنعت ، از جمله Fragrance Creators ، موسسه نظافت آمریکایی ، شورای محصولات مراقبت شخصی و انجمن مارک های مصرف کننده ، تلاش کرد که منجر به بهبود درک و هماهنگی زنجیره تامین در زمان عدم اطمینان وی همچنین از زمان ابتلا به بیماری همه گیر به عنوان منبعی برای زنجیره ارزش عطر ، با ارائه داده ها و راهنمایی ها در جلسات رهبری صنعت هر دو هفته به میزبانی سازندگان عطر ، خدمت کرد.

“شان تخصص ، تفکر خارج از چارچوب و شبکه گسترده روابط خود را در داخل و خارج از P&G بسیج کرد تا به سازندگان عطر و سایر انجمن ها کمک کند سریع با یکدیگر ارتباط برقرار کنند ، و به تصمیم گیرندگان مناسب دولت و غیر دولتی برسند ، و بهتر با چالش های مشترک کنار بیایید. “فرح کی احمد ، رئیس و مدیر عامل شرکت سازندگان عطر گفت. “ما از رهبری و رهنمودهای استراتژیک وی سپاسگزاریم که منجر به تأثیرات مثبت این صنعت در ایمنی کارگران و بهداشت عمومی در مدت بی سابقه ای شد.”

Broderick سیاست پایداری محیط زیست نظارتی و جهانی P&G ایالات متحده را بر عهده دارد و از طرف شرکت و صنعت با کنگره و دولت ایالات متحده در موضوعاتی از جمله ایمنی محصول ، مواد آرایشی ، مواد شیمیایی ، برابری LGBTQ + ، پایداری ، تولید ، زنجیره تأمین و نوآوری طرفداری می کند. وی با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست از دانشگاه سین سیناتی و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه خاویر ، بیش از 23 سال تجربه به عنوان رهبر فکر و سازنده اجماع در نقش های مختلف در P&G دارد.


جایزه رهبری فوق العاده به طور رسمی در جلسه تجارت میان سال 2021 Fragrance Creators به ​​طور رسمی به برودریک اعطا می شود ، که عملاً در روز پنجشنبه 22 ژوئیه 2021 ، ساعت 10 صبح برگزار می شود. در طول جلسه ، رهبری انجمن اولویت های اصلی 2021 را برای ایجاد عطر و نوآوری بحث خواهد کرد ، دستاوردهای مربوط به سال 2020 را برجسته می کند و موارد دیگر. به زودی ثبت نام در جلسه تعارف در اینجا آغاز می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>