انجمن سازندگان عطر ، رئیس دانشمند را منصوب می کند

انجمن سازندگان عطر ، دارسی فرر را به عنوان دانشمند ارشد ارتقا داده و بر برنامه علوم نظارتی انجمن که از شیمی سبزتر ، پیشرفته ترین فناوری رایحه و نوآوری ، ایمنی و موارد دیگر حمایت می کند ، نظارت می کند.

از طریق برنامه های علمی سازمان و کمیته های فنی و گروه های وظیفه ، فرر بیش از 150 دانشمند را رهبری می کند ، از جمله رهبران اندیشه در زمینه های محیط زیست و ایمنی انسان ، تحقیق و توسعه ، امور نظارتی ، ایمنی کارگران ، نظارت بر محصولات و سایر توانایی های تخصصی.

Fragrance Creators نمایندگی عمده تولیدات عطر در ایالات متحده و کانادا در زمینه مسائل مختلف و همچنین علایق موجود در زنجیره ارزش رایحه ، از طریق عضویت متنوع در شرکت های کوچک و بزرگ رایحه و عطر و محصول نهایی است. تحت کمیته اجرایی علوم نظارتی انجمن – به ریاست کریستوفر چوی ، دکتر ، از تاکاساگو – فرر شبکه ای متشکل از بیش از هزار دانشمند از رشته های مختلف را هدایت می کند – 135 سم شناس ، 225 شیمی دان ، 220 دانشمند نظارتی ، 250 متخصص در زمینه کیفیت اطمینان و کنترل ، 120 متخصص پایداری و موارد دیگر.

وی در نقش جدید خود ، توسعه استراتژی نظارتی گسترده ای را هدایت می کند ، نظارت بر بررسی علمی چند رشته ای ارزیابی ریسک دولت و مقررات پیشنهادی را بر عهده دارد ، توسعه ابزارهای پیشرفته انطباق را مدیریت می کند و هماهنگی بین سهامداران و روابط اصلی را بیشتر تقویت می کند.

فرر به عنوان رابط علمی صنعت عطر برای موسسه تحقیقاتی مواد معطر (RIFM) ادامه خواهد داد و به طور فعال با انجمن بین المللی عطر (IFRA) و گروه های فنی کار در سایر نهادهای بین المللی و داخلی – از جمله موسسه تمیز کردن آمریکا () ACI) ، شورای محصولات مراقبت شخصی (PCPC) ، انجمن کالاهای خانگی و تجاری (HCPA) و دیگران – در حالی که به خدمت در نقش های رهبری در ائتلاف های متشکل از بیش از 150 انجمن تجاری ایالات متحده ادامه می دهند. فرر برای پیشبرد یکپارچگی علمی و همسویی مناسب در سراسر جهان و در بخشهای مختلف صنعت تلاش خواهد کرد.

فرح K احمد ، رئیس و مدیرعامل ، سازندگان عطر. “وی در سال تصدی خود ، برنامه تنظیم مقررات فنی انجمن را بیشتر ارتقا داده است. گسترش روابط کلیدی در جامعه علمی ؛ و رویکرد استراتژیک ما را برای اولویت بندی علم صوت ، شیمی سبز و اهمیت و مزایای عطر در زندگی روزمره تکامل بخشید. “

رابرت وینستین ، Ph.D. ، رئیس ، هیئت مدیره سازندگان عطر و رئیس جمهور و مدیر عامل ، Robertet گفت: “Darci یک دارایی کلیدی برای انجمن است زیرا ما همچنان به تعهد خود برای پایبندی به حقایق و علوم عمل می کنیم.” ایالات متحده آمریکا. “سرپرستی صنعت مسئول نه تنها به معنای حمایت و استفاده از علم با کیفیت بالا است ، بلکه همچنین اطمینان از تنوع متنوع دیدگاه های علمی جامع و اساسی است که همه مواضع ما را پشتیبانی می کند – زیرا حقیقت مهم است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>