انجمن زیبایی حرفه ای ثبت نام برای اجلاس را باز می کند

انجمن زیبایی حرفه ای (PBA) ثبت نام در هشتمین اجلاس سالانه اجرایی خود را آغاز کرده است. اجلاس اجرایی PBA که در 17 و 18 نوامبر 2021 در Omni Scottsdale Resort & Spa در Montelucia در Scottsdale ، آریزونا واقع شده است ، رهبران صنعت زیبایی را گردهم می آورد که بر اتحاد صنعت و پیشبرد آن تأکید دارند.

سه نشست دیجیتالی که به رویداد اصلی منتهی می شوند ، اجلاس اجرایی در سال 2021 است که همه از طریق موضوع “ایجاد آینده” به هم پیوند خورده اند. با احترام ترین نامها در صنعت که در بحثهای میزگرد شرکت می کنند ، این جلسات به موضوعات مهم تجاری از جمله تغییر فضای خرده فروشی ، چگونگی تطابق صنعت با انتظارات مشتری و ایجاد تردید بین کانالهای حرفه ای و مصرف کننده می پردازند.

مدیر اجرایی بازاریابی PBA و مدیر اجرایی فعلی ، نینا دیلی ، “اجلاس اجرایی اولین رویداد صنعت برای رهبران زیبایی است که برای اتصال و همکاری با هدف مشترک اتحاد و اعتلای صنعت زیبایی گرد هم می آیند.” “موضوع امسال” ایجاد آینده “کاملاً منطبق با چشم انداز ما در ایجاد و تحریک نوآوری است.”

سخنران برجسته برجسته امسال مشاور سابق مک کینزی و مشاور استراتژیک شرکت های برتر ، کایهان کریپندورف است. Krippendorff به سازمانها کمک می کند تا در عصر امروز تغییر فناوری نابسامان پیشرفت کنند. Krippendorff ، نویسنده ای موفق ، چهار کتاب در مورد استراتژی تجارت ، رشد و تحول ، اخیراً نوشته است در مورد رقابت فکر کنید. وی به خاطر توانایی خود در تبدیل مفاهیم دشوار به ایده هایی قابل فهم که نتایج و کنش های معنی داری را به وجود می آورند مشهور است. Krippendorff علاوه بر کلید خوردن اجلاس اجرایی زنده در ماه نوامبر ، هر یک از سه جلسه دیجیتال منتهی به رویداد اصلی را آغاز می کند.

مدیرانی که در اجلاس اجرایی 2020 شرکت کردند ، که به دلیل شیوع همه گیر مجازی بود ، امروز در صنعت زیبایی حرفه ای از جمله L’Oreal ، Henkel ، Coty و بسیاری دیگر از بهترین ها در کلاس بودند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>