الیزابت آردن از سوپرمدل و بازیگر زن سوئی شیر می کند

الیزابت آردن از سوپ مدل و بازیگر سوئی او به عنوان سفیر برند جهانی این برند برای گروه مراقبت از پوست خود نام برد.

او یکی از برترین مدل های آسیایی است که در باند فرودگاه ها و خارج از آن به رسمیت شناختن جهانی می رسد. او پس از کار محلی در چین ، به عنوان اولین مدل آسیایی که برای اولین بار یک نمایش طراح آمریکایی را آغاز کرد ، برای مجموعه رالف لورن در پاییز / زمستان 2011 و دومین مدل از نژاد چینی که در یک نمایش مد Victoria Secret ظاهر شد ، وارد صحنه بین المللی شد.

به تازگی ، او همچنین در بسیاری از فیلم ها و شوهای تلویزیونی برتر از جمله Legend Of The Naga Pearls ، Pegasus ، Silent Separation و موارد دیگر بازی کرده است. وی در نقش خود با الیزابت آردن ، حضور جهانی گسترده ای خواهد داشت ، ضمن آگاهی و ارتباط با مارک های تجاری برند از طریق چندین کمپین تجاری با تمرکز قوی بر استراتژی الیزابت آردن در بازار آسیا.

وی گفت: “من قلباً عاشق زیبایی هستم و همیشه طرفدار برند الیزابت آردن بوده ام.” “این مارک به سبک لطیف و بی انتها شباهت دارد که من همیشه بهمراه محصولات با کیفیت و زیبا که باعث احساس قدرت در زنان می شوند ، آنها را تحسین کرده ام. من افتخار می کنم که با چنین برند میراثی شریک هستم و هیجان زده ام که نوآوری ها و تاریخچه غنی آنها را با زنان به اشتراک می گذارم. هر کجا.”

آوا هوانگ ، مدیر کل جهانی ، الیزابت آردن ، گفت: “پیچیدگی و زیبایی طبیعی بی زحمت Sui جهان را مجذوب خود می کند.” “اعتماد به نفس و انگیزه او همراه با گرما و شعور او کاملاً منطبق با ارزشهای تجاری الیزابت آردن است ، و او را به عنوان یک زن عالی برای نمایندگی برند معرفی می کند ، همچنان میراث بنیانگذار ما را در زمینه توانمند سازی زنان و ارائه نوآوری های لوکس و با عملکرد بالا به آنها حفظ می کند.”

او به عنوان سفیر برند جهانی ، در ارتباط با زنان در سراسر جهان ، به عنوان چهره الیزابت آردن در مجموعه ای از مبارزات آینده عمل خواهد کرد ، و آنها را تشویق می کند تا مارک و ارزشهای بی انتهای آن را کشف کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>