اسکاچ پورتر در والمارت گسترش می یابد

نام تجاری نظافت Scotch Porter مجموعه موهای خود را در قفسه های نزدیک به 1900 مکان Walmart در سراسر کشور گسترش داده است. این گسترش رشد ردپای خرده فروشی نام تجاری را تحریک می کند و شرکت را برای توزیع سریع تسریع می کند تا دسترسی مصرف کنندگان به محصولات غیر سمی مقرون به صرفه را افزایش دهد که باعث بهبود سلامت و سلامتی می شوند.

اسکاچ پورتر که با این ایده ازدواج کرده است که مردان باید بتوانند از خود مراقبت کنند بدون اینکه بانک را بزنند ، از طریق ارائه محصولات دست ساز چند منظوره خود ، راه حلهایی را برای مشکلات روزمره مردان ارائه می دهد.

مجموعه موی Scotch Porter Hair با ترکیباتی مانند Kale Protein و White Willow Bark ، از ویتامین ها و گیاهان دارویی برای تصفیه ، تعادل و بازیابی حساس ترین و مشکل ترین انواع مو استفاده می کند. این مجموعه با تمرکز بر انواع موهای موج دار ، موج دار ، گره خورده و مواج ، قرار است موها و پوست سر سالم تری را بدون توجه به مشکل آنها در اختیار کاربران قرار دهد.

“سال گذشته اسكاچ پورتر با تعهد مشترك در زمینه اولویت بندی سلامت كلی مصرف كنندگان در سراسر كشور ، با والمارت مشاركت خرده فروشی را آغاز كرد. این تعهد امروز با اعلام گسترش مراقبت از مو همچنان ادامه دارد. ”گفت کالوین کوالیس. “پس از مشاهده چشم انداز مصرف کننده ، متوجه شدم که گزینه های مراقبت از مو برای مردان با برش کوتاه تر ، مانند موج یا مدل های طولانی تر با فر و چین و چروک ، فقط به مارک های قدیمی با پروفیل مواد سنگین تر ، دوستانه کمتر و یا محصولات با رایحه و پیام رسانی زنان را هدف قرار داده است. با آگاهی و درک بیشتر مردان ، تجربه خرید آنها نیز باید منعکس کننده این تحول باشد. به همین دلیل ، ما از ادامه این همکاری با Walmart و افزایش دسترسی مصرف کنندگان خود به محصولات نظافت و سلامتی با قیمت مناسب ، تازه ، دست ساز و بهتر که با او صحبت می کنند ، به زبانی که می تواند هضم ، درک و استفاده کند تا حل کند ، بسیار هیجان زده هستیم. مسائل واقعی که روزانه با آنها روبرو است. “

مجموعه مو در حال حاضر برای خرید در فروشگاه های منتخب Walmart موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>