اسکار د لا رنتا از ادکلن آلیبی و الی پاربی رونمایی می کند

Oscar de la Renta اولین عطر Alibi Eau de Parfum را معرفی کرده است که توسط مدیران مشترک خلاق فرناندو گارسیا و لورا کیم برای این خانه طراحی شده است.

این سرمایه گذاری جدید با توجه به همان جزئیات و مهارت موجود در کیف دستی Alibi اسکار د لا رنتا انجام شد که به عنوان الهام بخش برای طراحی بطری است. شبح ساختاری بطری با یک قلاب طلایی از قبل تصور شده از کیف دستی برجسته برجسته شده است. رنگ رژگونه زنانه عطر ، تضاد زیبایی با عناصر طراحی قوی ایجاد می کند.

“چشم انداز ما برای عطر Alibi بیان تکامل زن اسکار دو لا رنتا و دوگانگی زنانگی مدرن او بود. شیک و نفسانی اما در عین حال توانمند است. ” “جهان تکامل می یابد و اسکار همیشه به ما می گفت که با آن پیشرفت کنیم.”

کاترین سلیگ ، عطرساز ارشد تاکاساگو ، برای این عطر می خواست “دوگانگی فریبنده ای از گلهای روحی آزاد را در تضاد با احساسات زنانه” ایجاد کند.

این عطر با ترکیب مرکبات تازه ماندارین و جینجر بلوم باز می شود و یک فریب فوری را ایجاد می کند. در قلب عطر ، رمز و راز با Vanilla Orchid و Heliotrope عمیق تر می شود. Sensual Musk ، Praline و Amberwood در پایه ترکیب می شوند.

کیم و گارسیا برای به دست آوردن جوهر ادو پرفیوم Alibi ، همکاری با موزای خانگی ایرینا شایک و عکاسان برتر مد لوئیجی و ایانگو را انتخاب کردند. این کمپین چاپی که در پنت هاوس Soho Grand Hotel شلیک شده است ، یک شیخ خیره کننده در لباس اسکار دلا رنتا را نشان می دهد. عکسهای تراس و داخلی در برابر چشم اندازهای نمایشی از افق منهتن قرار گرفته اند.

“ایرینا توانسته است روح آنچه در اسکار کشف دوباره آن آغاز کرده ایم را به خود جلب کند.” فرناندو گارسیا می گوید. “اعتماد به نفس ، ذکاوت و احساسات او مواردی است که ما همیشه با الهام از آنها احساس می کردیم و می دانستیم که او بهترین کپسول اسکار جدید است.”

Alibi Eau de Parfum در اندازه های 100 میلی لیتر (95 دلار) ، 50 میلی لیتر (75 دلار) و 30 میلی لیتر (55 دلار) در دسترس است و در بوتیک های Oscar de la Renta و OscardelaRenta.com در دسترس خواهد بود و در ماه مارس درهای Macy را انتخاب خواهید کرد و به دنبال آن راه اندازی جهانی می شود. در آوریل.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>