اسکار د لا رنتا از ادکلن آلیبی و الی پاربی رونمایی می کند

اسکار دو لا رنتا اولین عطر Alibi Eau de Parfum را به بازار عرضه کرده است که توسط مدیران مشترک خلاق فرناندو گارسیا و لورا کیم برای این خانه طراحی شده است.

با الهام از کیف دستی Alibi اسکار د لا رنتا ، شبح ساختاری بی انتها و بطری با یک قلاب طلای از قبل تصور شده برجسته شده است. رنگ رژگونه زنانه عطر ، تضاد زیبایی با عناصر طراحی قوی ایجاد می کند.

“چشم انداز ما برای عطر Alibi بیان تکامل زن اسکار دو لا رنتا و دوگانگی زنانگی مدرن او بود. شیک و نفسانی اما در عین حال توانمند است. ” “جهان تکامل می یابد و اسکار همیشه به ما می گفت که با آن پیشرفت کنیم.”

کاترین سلیگ ، عطرساز ارشد تاکاساگو ، برای این عطر می خواست “دوگانگی فریبنده ای از گلهای روحی آزاد را در تضاد با احساسات زنانه” ایجاد کند.

این عطر با ترکیب مرکبات تازه ماندارین و شکوفه زنجبیل باز می شود. در قلب عطر ، رمز و راز با ظرافت Vanilla Orchid و Heliotrope تعمیق می یابد. Sensual Musk ، Praline و Amberwood در پایه ترکیب می شوند.

ادو پرفیوم Alibi در اندازه های 100 میلی لیتر (98 دلار) ، 50 میلی لیتر (78 دلار) و 30 میلی لیتر (58 دلار) در دسترس است و در بوتیک های Oscar de la Renta و OscardelaRenta.com در دسترس خواهد بود و در ماه مارس درهای Macy را انتخاب خواهید کرد و به دنبال آن راه اندازی جهانی می شود. در آوریل.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>