اسپری ضخیم کننده حداکثر کننده حجم Redken

Redken از اسپری جدید Redken Volume Maximizer Thickening Spray رونمایی کرده است ، اسپری حجم دهنده سبک که حجم مو را از ریشه تا نوک بالا می برد.

اسپری ضخیم کننده Redken Volume Maximizer ، یک پایان کار بدون کرانچ فراهم می کند و برای انواع مو طراحی شده است که بدنبال اضافه کردن حجم و بدن بدون وزن است. موها بعد از یک بار استفاده ضخیم تر به نظر می رسند در حالی که یک کار با دوام طولانی باعث می شود موهای شما صاف نشود.

چگونه کار می کند؟ ترکیبی از پلیمرها و سرامید کمک می کند تا موهایی با ظاهر و بدن در تمام طول ظاهر شوند. برای استفاده ، به راحتی موهای مرطوب را اسپریت کنید ، * سپس برای داشتن ظاهری نرم ، حجیم ، خشک کنید و یا برای حداکثر حجم و بدن خشک کنید.

“من منتظر اسپری حجم از Redken هستم. نمی توانم به شما بگویم که چه تعداد مشتری از من چیزی می خواهند تا حجم بی دردسر را به موهایشان اضافه کنم – مهم نیست که بافت آنها چطور باشد من همه کاره بودن اسپری جدید Redken Volume Maximizer Thickening را دوست دارم ، که به من یک راه حل برای همه مشتری هایم می دهد که به دنبال آن “oomph” اضافی هستند ، چه خشک شوند و چه در هوا خشک شوند. این برای کیت های شخصی ضروری است. “

اسپری ضخیم کننده Redken Volume Maximizer با قیمت 28.00 دلار به فروش می رسد و در سایت های Amazon.com ، Ulta.com و Hair.com در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>