اسپری شگفت انگیز توسط EPA به عنوان ضد عفونی کننده علیه Covid-19 تأیید شده است

Wonder Spray ، ضد عفونی کننده ای طبیعی و غیر سمی اکنون به لیست N اضافه شده است که ضد عفونی کننده هایی را برای استفاده در برابر SARS-CoV-2 (Covid-19) مشخص می کند.

EPA انتظار دارد كه تمام محصولات موجود در فهرست N ویروس كرونا را از بین ببرند ، SARS-CoV-2 در صورت استفاده طبق دستورالعمل های برچسب. Wonder Spray از فرم ضدعفونی کننده اسید هیپوکلرو اسید (HOCI) با ثبات استفاده می کند ، خلوص آن توسط آزمایشگاه های شخص ثالث تأیید می شود و از نظر ماندگاری برای مدت طولانی آزمایش می شود.

HOCI به طور طبیعی توسط گلبول های سفید خون بدن که در برابر بیماری مبارزه می کنند ، تولید می شود. محصولات خالص HOCI مهندسی الکتروشیمیایی Wonder Spray از HOCI تولید شده در داخل بدن انسان تقلید می کند و این فرایند تنها فناوری تولید مقیاس پذیر است که می تواند یک فرم خالص و پایدار از این ضد عفونی کننده را تولید کند که حاوی هیچ هیپوکلریت (سفید کننده) ، هیچ الکل ، هیچ آمونیاک و دارای هیچگونه آلاینده ، مواد افزودنی یا بافر مضر دیگری وجود ندارد. نتیجه یک HOCl موثر در از بین بردن عوامل بیماری زایی است که در طیف وسیعی از محصولات برای پاکسازی ، ضد عفونی و ضد عفونی کردن منازل ، مشاغل و اماکن عمومی استفاده می شود.

دکتر جان بورد ، مدیر ارشد اجرایی شرکت Wonder Spray LLC ، به اشتراک گذاشت ، “افزودن Wonder Spray به فهرست N اعتبار دیگری از قدرت و اثربخشی آن به عنوان ابزاری اساسی در بازگشایی مدارس ، مشاغل ، میادین ورزشی ، رستوران ها و سایر موارد است. موسسات ”

بورد ادامه داد ، “این تأییدیه از سازمان حفاظت محیط زیست گام مهمی در ماموریت ما برای مبارزه با عوامل بیماری زا است که بر سلامت عمومی جهانی تأثیر می گذارند. سایر ضد عفونی کننده هایی که در حال حاضر علیه SARS-CoV-2 استفاده می شود می تواند باعث تحریک پوست ، چشم و گلو شود به دلیل استفاده مکرر از مواد شیمیایی خشن در صورت استفاده بر اساس پروتکل های تمیز کننده CDC ، و افراد به دنبال گزینه های دیگری هستند. “

این تأیید در حالی است که تقاضا برای مواد ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده به دلیل همه گیری Covid-19 همچنان افزایش می یابد ، همانطور که در هاپی گزارش شد. HOCL در عرض چند دقیقه به آب نمکی معمولی تجزیه می شود ، بنابراین نیازی به شستشو نیست. هیچ مشکلی در مدیریت مواد خطرناک و دوره انتظار برای استفاده از فضا پس از سمپاشی وجود ندارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>